ONE MARYUS STYLING S.R.L.

Activă

9602 Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare

ONE MARYUS STYLING S.R.L. (CUI 50565079) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Piteşti, ARGEŞ, înregistrată la 19 septembrie 2024, cu activitatea principală „coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare” (CAEN 9602).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 152.107 lei, profit net de 18.046 lei, datorii de 22.174 lei, capitaluri proprii de 9.156 lei, 3 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 74 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

74

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

74 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
70.78%
Istoricul rezultatelor
1 ani

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

152.107lei

Venituri totale

152.177lei

Rezultat net

18.046lei

Datorii

22.174lei

Capitaluri proprii

9.156lei

Capital de lucru

9.156lei

Salariați

3

Cifră de afaceri pe salariat

50.702lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2024023285002
Data înregistrării
19 septembrie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
9602 — Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare
Sediu social
JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, STR. NICOLAE DOBRIN, NR.93A, ET.PARTER

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+521,8%
Profitul, față de anul trecut
+298,5%
Creștere anuală compusă
+521,8%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

74clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate29.22%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.41 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate11.86%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare70.78%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință521.83%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA7420242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate0lei
I2Active circulante31.330lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe5.011lei
I5Casa și conturi la bănci26.319lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii22.174lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri9.156lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă152.107lei
I14Venituri totale152.177lei
I15Cheltuieli totale132.609lei
I16Profit brut19.568lei
I18Profit net18.046lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați3

Indicatori · 2025

Marjă netă11,86%
Marjă brută12,86%
Rentabilitatea capitalurilor197,09%
Rentabilitatea activelor57,6%
Grad de îndatorare70,78%
Lichiditate curentă1,41
Cifră de afaceri pe salariat50.702lei
Fond de rulment9.156lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
521,83%
Creștere anuală compusă
521,83%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea S · Alte activități de servicii

9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Cele mai nou înregistrate în județul Argeș

Întrebări despre ONE MARYUS STYLING S.R.L.

Ce cifră de afaceri are ONE MARYUS STYLING S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 152.107 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 18.046 lei.
ONE MARYUS STYLING S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus ONE MARYUS STYLING S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are ONE MARYUS STYLING S.R.L.?
3 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are ONE MARYUS STYLING S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 22.174 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are ONE MARYUS STYLING S.R.L.?
74 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
ONE MARYUS STYLING S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are ONE MARYUS STYLING S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9602 — Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .