CONSTRUCT WORK S.R.L.

Activă

4399 Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.

CONSTRUCT WORK S.R.L. (CUI 50564049) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Ieud Com. Ieud, MARAMUREŞ, înregistrată la 19 septembrie 2024, cu activitatea principală „alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.” (CAEN 4399).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 1.068.341 lei, profit net de 54.333 lei, datorii de 3.214 lei, capitaluri proprii de 119.239 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 97 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

97

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

97 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

1.068.341lei

Venituri totale

1.069.869lei

Rezultat net

54.333lei

Datorii

3.214lei

Capitaluri proprii

119.239lei

Capital de lucru

28.411lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

534.171lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2024023349003
Data înregistrării
19 septembrie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
4399 — Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.
Sediu social
JUD. MARAMUREŞ, SAT IEUD COM. IEUD, IEUD, NR.1116

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+766,3%
Profitul, față de anul trecut
-16%
Creștere anuală compusă
+766,3%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

97clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate97.38%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate9.84 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate5.09%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare2.62%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință766.34%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA9720242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate90.828lei
I2Active circulante31.625lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe1.033lei
I5Casa și conturi la bănci30.592lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii3.214lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri119.239lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă1.068.341lei
I14Venituri totale1.069.869lei
I15Cheltuieli totale988.293lei
I16Profit brut81.576lei
I18Profit net54.333lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă5,09%
Marjă brută7,64%
Rentabilitatea capitalurilor45,57%
Rentabilitatea activelor44,37%
Grad de îndatorare2,62%
Lichiditate curentă9,84
Cifră de afaceri pe salariat534.171lei
Fond de rulment28.411lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
766,34%
Creștere anuală compusă
766,34%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea F · Construcții

4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

Cele mai nou înregistrate în județul Maramureș

Întrebări despre CONSTRUCT WORK S.R.L.

Ce cifră de afaceri are CONSTRUCT WORK S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 1.068.341 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 54.333 lei.
CONSTRUCT WORK S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus CONSTRUCT WORK S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are CONSTRUCT WORK S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are CONSTRUCT WORK S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 3.214 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are CONSTRUCT WORK S.R.L.?
97 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
CONSTRUCT WORK S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are CONSTRUCT WORK S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4399 — Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a..

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .