CLESTMACOM 2024 S.R.L.
Activă8891 Activităţi de îngrijire zilnică pentru copii
CLESTMACOM 2024 S.R.L. (CUI 50544785) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Sibiu, SIBIU, înregistrată la 13 septembrie 2024, cu activitatea principală „activităţi de îngrijire zilnică pentru copii” (CAEN 8891).
A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 241.736 lei, profit net de 58.979 lei, datorii de 70.071 lei, capitaluri proprii de 59.219 lei, 1 salariat.
Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 87 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.
Din bilanțul depus pe 2025
Toți cei 2 ani, cu grafice și indicatori →Scor de risc · clasa A
Risc foarte scăzut
87 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.
- Lichiditate
- 1.02 x
Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.
Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul
Cifra de afaceri
241.736lei
Venituri totale
245.283lei
Rezultat net
58.979lei
Datorii
70.071lei
Capitaluri proprii
59.219lei
Capital de lucru
1.654lei
Salariați
1
Cifră de afaceri pe salariat
241.736lei
Identitate și situație fiscală
ANAF, Registrul comerțului
În registrul comerțului
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Tip entitate
- SRL
- Stare
- Activă
- Nr. registrul comerțului
- J2024022039008
- Data înregistrării
- 13 septembrie 2024
Activitate și sediu
- Activitate principală
- 8891 — Activităţi de îngrijire zilnică pentru copii
- Sediu social
- JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. CÂMPULUI, NR.2
Situație fiscală
TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.
Date de contact și reprezentanți
Declarații fiscale, registru, surse publice
Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali
Situații financiare
Ministerul Finanțelor
Evoluția firmei
2024–2025, în lei
Cifra de afaceri și profitul
Salariați
- Cifra de afaceri, față de 2024
- +204,7%
- Profitul, față de anul trecut
- +196,7%
- Creștere anuală compusă
- +204,7%
Cifra de afaceri
Venitul din activitatea de bază.
Profitul sau pierderea
Rezultatul net al exercițiului.
Active totale
Imobilizate plus circulante.
Datorii
Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.
Capitaluri proprii
Ce rămâne acționarilor după datorii.
Salariați
Numărul mediu din cursul anului.
Cifra de afaceri pe salariat
Cât produce, în medie, un angajat.
Risc, 2025
Risc foarte scăzut
Ce l-a dat
- Solvabilitate45.86%
Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.
- Lichiditate1.02 x
Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.
- Profitabilitate24.4%
Marjă netă ridicată.
- Îndatorare54.26%
Îndatorare moderată.
- Tendință204.69%
Creștere puternică a cifrei de afaceri.
- Istoricul rezultatelor0 ani
Fără pierderi în anii analizați.
Evoluția scorului
2024–2025, exercițiu cu exercițiuApasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.
2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială
Activ
Pasiv
Contul de profit și pierdere
Indicatori · 2025
Cifra de afaceri în timp
- Creștere în ultimul an
- 204,69%
- Creștere anuală compusă
- 204,69%
Acționari și asociați
Citite cu AI din actele firmei
Cine deține firma, cu procentele
Datorii la bugetul de stat
ANAF, listele de restanțe
Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric
Achiziții publice
SICAP
Contractele publice, cu clienții și valorile lor
Licențe și autorizații
ARR, ANRE
Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor
Activități CAEN autorizate
Registrul comerțului
Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală
Dosare în instanță
Portalul instanțelor de judecată
Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei
Buletinul Procedurilor de Insolvență
BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele
Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență
Creditorii din insolvență
BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar
Cine are de luat bani de la firmă și cât
Monitorul Oficial
Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a
Actele publicate în Monitorul Oficial
Firme din același domeniu
Secțiunea Q · Sănătate și asistență socială
8891 Activități de îngrijire zilnică pentru copii
Cele mai nou înregistrate în județul Sibiu
- DÂRNESCU EMANUELA-DOINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ CUI 55758151 · Mun. Sibiu · înființată 26.10.2026PFA
- CREŢU MARIOARA-DOINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ CUI 55758216 · Sat Veştem Com. Şelimbăr · înființată 26.10.2026PFA
- DUMITRESCU RALUCA-LUCIANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ CUI 55645152 · Mun. Sibiu · înființată 29.09.2026PFA
- TORCEAN TEODORA-MARIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ CUI 55592937 · Sat Bruiu Com. Bruiu · înființată 16.09.2026PFA
- FRENTZ RALUCA-FLORENTINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ CUI 55592970 · Mun. Sibiu · înființată 16.09.2026PFA
- CRĂCIUNESCU IOANA-DALIANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ CUI 55548001 · Sat Orlat Com. Orlat · înființată 07.09.2026PFA
Întrebări despre CLESTMACOM 2024 S.R.L.
- Ce cifră de afaceri are CLESTMACOM 2024 S.R.L.?
- În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 241.736 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 58.979 lei.
- CLESTMACOM 2024 S.R.L. mai este activă?
- În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
- Câte bilanțuri a depus CLESTMACOM 2024 S.R.L.?
- 2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
- Câți angajați are CLESTMACOM 2024 S.R.L.?
- 1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
- Ce datorii are CLESTMACOM 2024 S.R.L.?
- În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 70.071 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
- Ce scor de risc are CLESTMACOM 2024 S.R.L.?
- 87 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
- CLESTMACOM 2024 S.R.L. este în insolvență?
- În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
- Ce cod CAEN are CLESTMACOM 2024 S.R.L.?
- Activitatea principală este CAEN 8891 — Activităţi de îngrijire zilnică pentru copii.
Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .