TOPHOLM GROUP INTERNATIONAL S.R.L.
Activă6421 Activități ale holdingurilor
TOPHOLM GROUP INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 50535337) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sector 1 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, înregistrată la 11 septembrie 2024, cu activitatea principală „activități ale holdingurilor” (CAEN 6421).
A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 8.122.630 lei, profit net de 6.770.566 lei, datorii de 4.361.376 lei, capitaluri proprii de 7.929.257 lei, 1 salariat.
Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 100 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.
Din bilanțul depus pe 2025
Toți cei 2 ani, cu grafice și indicatori →Scor de risc · clasa A
Risc foarte scăzut
100 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.
Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.
Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul
Cifra de afaceri
8.122.630lei
Venituri totale
8.124.192lei
Rezultat net
6.770.566lei
Datorii
4.361.376lei
Capitaluri proprii
7.929.257lei
Capital de lucru
7.907.890lei
Salariați
1
Cifră de afaceri pe salariat
8.122.630lei
Identitate și situație fiscală
ANAF, Registrul comerțului
În registrul comerțului
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Tip entitate
- SRL
- Stare
- Activă
- Nr. registrul comerțului
- J2024021617009
- Data înregistrării
- 11 septembrie 2024
Activitate și sediu
- Activitate principală
- 6421 — Activități ale holdingurilor
- Sediu social
- MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR NICOLAE G. CARANFIL, NR.74A, COMPLEX REZIDENTIAL ONE HERASTRAU TOWER, AP.B9.8
Situație fiscală
TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.
Date de contact și reprezentanți
Declarații fiscale, registru, surse publice
Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali
Situații financiare
Ministerul Finanțelor
Evoluția firmei
2024–2025, în lei
Cifra de afaceri și profitul
Salariați
- Cifra de afaceri, față de 2024
- +553,3%
- Profitul, față de anul trecut
- +218,7%
- Creștere anuală compusă
- +553,3%
Cifra de afaceri
Venitul din activitatea de bază.
Profitul sau pierderea
Rezultatul net al exercițiului.
Active totale
Imobilizate plus circulante.
Datorii
Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.
Capitaluri proprii
Ce rămâne acționarilor după datorii.
Salariați
Numărul mediu din cursul anului.
Cifra de afaceri pe salariat
Cât produce, în medie, un angajat.
Risc, 2025
Risc foarte scăzut
Ce l-a dat
- Solvabilitate64.63%
Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.
- Lichiditate2.81 x
Activele circulante acoperă confortabil datoriile.
- Profitabilitate83.35%
Marjă netă ridicată.
- Îndatorare35.55%
Îndatorare scăzută.
- Tendință553.31%
Creștere puternică a cifrei de afaceri.
- Istoricul rezultatelor0 ani
Fără pierderi în anii analizați.
Evoluția scorului
2024–2025, exercițiu cu exercițiuApasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.
2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială
Activ
Pasiv
Contul de profit și pierdere
Indicatori · 2025
Cifra de afaceri în timp
- Creștere în ultimul an
- 553,31%
- Creștere anuală compusă
- 553,31%
Acționari și asociați
Citite cu AI din actele firmei
Cine deține firma, cu procentele
Datorii la bugetul de stat
ANAF, listele de restanțe
Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric
Achiziții publice
SICAP
Contractele publice, cu clienții și valorile lor
Licențe și autorizații
ARR, ANRE
Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor
Activități CAEN autorizate
Registrul comerțului
Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală
Dosare în instanță
Portalul instanțelor de judecată
Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei
Buletinul Procedurilor de Insolvență
BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele
Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență
Creditorii din insolvență
BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar
Cine are de luat bani de la firmă și cât
Monitorul Oficial
Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a
Actele publicate în Monitorul Oficial
Firme din același domeniu
Secțiunea K · Intermedieri financiare și asigurări
6421 Activități ale holdingurilor
Cele mai nou înregistrate în județul București
- TONOMOUS HOLDCO S.R.L. CUI 55811166 · Sector 1 Mun. Bucureşti · înființată 06.11.2026SRL
- VIDEA ROMANIA S.R.L. CUI 55811352 · Sector 1 Mun. Bucureşti · înființată 06.11.2026SRL
- DATA CORE GLOBAL S.R.L. CUI 55803279 · Sector 1 Mun. Bucureşti · înființată 05.11.2026SRL
- SMART LEGACY HOLDING S.R.L. CUI 55808365 · Sector 2 Mun. Bucureşti · înființată 05.11.2026SRL
- ENAYATI GROUP S.R.L. CUI 55794871 · Sector 1 Mun. Bucureşti · înființată 04.11.2026SRL
- BERRY VENTURES HOLDING S.R.L. CUI 55796945 · Sector 2 Mun. Bucureşti · înființată 04.11.2026SRL
Întrebări despre TOPHOLM GROUP INTERNATIONAL S.R.L.
- Ce cifră de afaceri are TOPHOLM GROUP INTERNATIONAL S.R.L.?
- În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 8.122.630 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 6.770.566 lei.
- TOPHOLM GROUP INTERNATIONAL S.R.L. mai este activă?
- În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
- Câte bilanțuri a depus TOPHOLM GROUP INTERNATIONAL S.R.L.?
- 2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
- Câți angajați are TOPHOLM GROUP INTERNATIONAL S.R.L.?
- 1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
- Ce datorii are TOPHOLM GROUP INTERNATIONAL S.R.L.?
- În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 4.361.376 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
- Ce scor de risc are TOPHOLM GROUP INTERNATIONAL S.R.L.?
- 100 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
- TOPHOLM GROUP INTERNATIONAL S.R.L. este în insolvență?
- În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
- Ce cod CAEN are TOPHOLM GROUP INTERNATIONAL S.R.L.?
- Activitatea principală este CAEN 6421 — Activități ale holdingurilor.
Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .