TUD IMO&AUTO INVEST S.R.L.

Activă

4781 Comerţ cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor şi produselor din tutun efectuat prin standuri, chioşcuri şi pieţe

TUD IMO&AUTO INVEST S.R.L. (CUI 50519331) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Arad, ARAD, înregistrată la 9 septembrie 2024, cu activitatea principală „comerţ cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor şi produselor din tutun efectuat prin standuri, chioşcuri şi pieţe” (CAEN 4781).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 226.857 lei, profit net de 32.217 lei, datorii de 103.194 lei, capitaluri proprii de 62.012 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 89 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

89

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

89 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
62.46%

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

226.857lei

Venituri totale

228.482lei

Rezultat net

32.217lei

Datorii

103.194lei

Capitaluri proprii

62.012lei

Capital de lucru

62.012lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

113.429lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2024020723006
Data înregistrării
9 septembrie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
4781 — Comerţ cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor şi produselor din tutun efectuat prin standuri, chioşcuri şi pieţe
Sediu social
JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. AUREL SUCIU, NR.13, BL.19, SC.B, ET.1, AP.4

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+325,3%
Profitul, față de anul trecut
+8,5%
Creștere anuală compusă
+325,3%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

89clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate37.54%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.6 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate14.2%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare62.46%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință325.33%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA8920242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate0lei
I2Active circulante165.206lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe161.298lei
I5Casa și conturi la bănci3.908lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii103.194lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri62.012lei
I11Capital subscris vărsat100lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă226.857lei
I14Venituri totale228.482lei
I15Cheltuieli totale193.980lei
I16Profit brut34.502lei
I18Profit net32.217lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă14,2%
Marjă brută15,21%
Rentabilitatea capitalurilor51,95%
Rentabilitatea activelor19,5%
Grad de îndatorare62,46%
Lichiditate curentă1,60
Cifră de afaceri pe salariat113.429lei
Fond de rulment62.012lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
325,33%
Creștere anuală compusă
325,33%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea G · Comerț cu ridicata și cu amănuntul

4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor

Cele mai nou înregistrate în județul Arad

Întrebări despre TUD IMO&AUTO INVEST S.R.L.

Ce cifră de afaceri are TUD IMO&AUTO INVEST S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 226.857 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 32.217 lei.
TUD IMO&AUTO INVEST S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus TUD IMO&AUTO INVEST S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are TUD IMO&AUTO INVEST S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are TUD IMO&AUTO INVEST S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 103.194 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are TUD IMO&AUTO INVEST S.R.L.?
89 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
TUD IMO&AUTO INVEST S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are TUD IMO&AUTO INVEST S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4781 — Comerţ cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor şi produselor din tutun efectuat prin standuri, chioşcuri şi pieţe.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .