DERUFFE PROD S.R.L.

Activă

4619 Intermedieri în comerţul cu produse diverse

DERUFFE PROD S.R.L. (CUI 50512945) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Carei, SATU MARE, înregistrată la 5 septembrie 2024, cu activitatea principală „intermedieri în comerţul cu produse diverse” (CAEN 4619).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 1.464.257 lei, profit net de 67.500 lei, datorii de 257.097 lei, capitaluri proprii de 67.073 lei, 0 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 67 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

67

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

67 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
79.42%
Istoricul rezultatelor
1 ani

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

1.464.257lei

Venituri totale

1.466.654lei

Rezultat net

67.500lei

Datorii

257.097lei

Capitaluri proprii

67.073lei

Capital de lucru

64.994lei

Salariați

0

Cifră de afaceri pe salariat

—

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2024020479004
Data înregistrării
5 septembrie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
4619 — Intermedieri în comerţul cu produse diverse
Sediu social
JUD. SATU MARE, MUN. CAREI, STR. IGNIŞULUI, NR.4/18, CAMERA NR.1, BL.8/B, SC.B, ET.IV, AP.18

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+1.046,1%
Profitul, față de anul trecut
+10.865,6%
Creștere anuală compusă
+1.046,1%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Risc, 2025

67clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate20.72%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.25 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate4.61%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare79.42%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință1046.1%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA6720242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate1.621lei
I2Active circulante322.091lei
I3Stocuri239.698lei
I4Creanțe54.941lei
I5Casa și conturi la bănci27.452lei
I6Cheltuieli în avans458lei

Pasiv

I7Datorii257.097lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri67.073lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă1.464.257lei
I14Venituri totale1.466.654lei
I15Cheltuieli totale1.384.957lei
I16Profit brut81.697lei
I18Profit net67.500lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați0

Indicatori · 2025

Marjă netă4,61%
Marjă brută5,58%
Rentabilitatea capitalurilor100,64%
Rentabilitatea activelor20,85%
Grad de îndatorare79,42%
Lichiditate curentă1,25
Cifră de afaceri pe salariat—
Fond de rulment64.994lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
1.046,1%
Creștere anuală compusă
1.046,1%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea G · Comerț cu ridicata și cu amănuntul

4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse

Cele mai nou înregistrate în județul Satu Mare

Întrebări despre DERUFFE PROD S.R.L.

Ce cifră de afaceri are DERUFFE PROD S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 1.464.257 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 67.500 lei.
DERUFFE PROD S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus DERUFFE PROD S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are DERUFFE PROD S.R.L.?
0 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are DERUFFE PROD S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 257.097 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are DERUFFE PROD S.R.L.?
67 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
DERUFFE PROD S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are DERUFFE PROD S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4619 — Intermedieri în comerţul cu produse diverse.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .