CONCEPT WINDOW S.R.L.
Activă4619 Intermedieri în comerţul cu produse diverse
CONCEPT WINDOW S.R.L. (CUI 50509427) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Botoşani, BOTOŞANI, înregistrată la 5 septembrie 2024, cu activitatea principală „intermedieri în comerţul cu produse diverse” (CAEN 4619).
A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 4.969.627 lei, profit net de 282.766 lei, datorii de 612.362 lei, capitaluri proprii de 290.160 lei, 5 salariați.
Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 80 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.
Din bilanțul depus pe 2025
Toți cei 2 ani, cu grafice și indicatori →Scor de risc · clasa A
Risc foarte scăzut
80 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.
- Îndatorare
- 68.09%
- Lichiditate
- 1.33 x
Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.
Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul
Cifra de afaceri
4.969.627lei
Venituri totale
4.980.615lei
Rezultat net
282.766lei
Datorii
612.362lei
Capitaluri proprii
290.160lei
Capital de lucru
199.218lei
Salariați
5
Cifră de afaceri pe salariat
993.925lei
Identitate și situație fiscală
ANAF, Registrul comerțului
În registrul comerțului
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Tip entitate
- SRL
- Stare
- Activă
- Nr. registrul comerțului
- J2024020199003
- Data înregistrării
- 5 septembrie 2024
Activitate și sediu
- Activitate principală
- 4619 — Intermedieri în comerţul cu produse diverse
- Sediu social
- JUD. BOTOŞANI, MUN. BOTOŞANI, ALEEA GENERAL GHEORGHE AVRĂMESCU, NR.41, SC.C, ET.4, AP.10
Situație fiscală
TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.
Date de contact și reprezentanți
Declarații fiscale, registru, surse publice
Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali
Situații financiare
Ministerul Finanțelor
Evoluția firmei
2024–2025, în lei
Cifra de afaceri și profitul
Salariați
- Cifra de afaceri, față de 2024
- +1.258,2%
- Profitul, față de anul trecut
- +447,6%
- Creștere anuală compusă
- +1.258,2%
Cifra de afaceri
Venitul din activitatea de bază.
Profitul sau pierderea
Rezultatul net al exercițiului.
Active totale
Imobilizate plus circulante.
Datorii
Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.
Capitaluri proprii
Ce rămâne acționarilor după datorii.
Salariați
Numărul mediu din cursul anului.
Cifra de afaceri pe salariat
Cât produce, în medie, un angajat.
Risc, 2025
Risc foarte scăzut
Ce l-a dat
- Solvabilitate32.27%
Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.
- Lichiditate1.33 x
Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.
- Profitabilitate5.69%
Marjă netă sănătoasă.
- Îndatorare68.09%
Îndatorare ridicată.
- Tendință1258.16%
Creștere puternică a cifrei de afaceri.
- Istoricul rezultatelor0 ani
Fără pierderi în anii analizați.
Evoluția scorului
2024–2025, exercițiu cu exercițiuApasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.
2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială
Activ
Pasiv
Contul de profit și pierdere
Indicatori · 2025
Cifra de afaceri în timp
- Creștere în ultimul an
- 1.258,16%
- Creștere anuală compusă
- 1.258,16%
Acționari și asociați
Citite cu AI din actele firmei
Cine deține firma, cu procentele
Datorii la bugetul de stat
ANAF, listele de restanțe
Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric
Achiziții publice
SICAP
Contractele publice, cu clienții și valorile lor
Licențe și autorizații
ARR, ANRE
Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor
Activități CAEN autorizate
Registrul comerțului
Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală
Dosare în instanță
Portalul instanțelor de judecată
Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei
Buletinul Procedurilor de Insolvență
BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele
Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență
Creditorii din insolvență
BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar
Cine are de luat bani de la firmă și cât
Monitorul Oficial
Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a
Actele publicate în Monitorul Oficial
Firme din același domeniu
Secțiunea G · Comerț cu ridicata și cu amănuntul
4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Cele mai nou înregistrate în județul Botoșani
- DEMES VISION S.R.L. CUI 55772687 · Mun. Botoşani · înființată 29.10.2026SRL
- MOBINEX S.R.L. CUI 55581075 · Mun. Botoşani · înființată 15.09.2026SRL
- AGRONUTS 2026 S.R.L. CUI 54761531 · Mun. Botoşani · înființată 25.05.2026SRL
- CRDEVO S.R.L. CUI 54666289 · Mun. Botoşani · înființată 12.05.2026SRL
- PETRĂCHESCU ANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ CUI 54654934 · Sat Cătămăreşti-Deal Com. Mihai Eminescu · înființată 11.05.2026PFA
- ANCAPHONE ACCESORIES S.R.L. CUI 54541340 · Mun. Botoşani · înființată 22.04.2026SRL
Întrebări despre CONCEPT WINDOW S.R.L.
- Ce cifră de afaceri are CONCEPT WINDOW S.R.L.?
- În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 4.969.627 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 282.766 lei.
- CONCEPT WINDOW S.R.L. mai este activă?
- În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
- Câte bilanțuri a depus CONCEPT WINDOW S.R.L.?
- 2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
- Câți angajați are CONCEPT WINDOW S.R.L.?
- 5 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
- Ce datorii are CONCEPT WINDOW S.R.L.?
- În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 612.362 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
- Ce scor de risc are CONCEPT WINDOW S.R.L.?
- 80 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
- CONCEPT WINDOW S.R.L. este în insolvență?
- În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
- Ce cod CAEN are CONCEPT WINDOW S.R.L.?
- Activitatea principală este CAEN 4619 — Intermedieri în comerţul cu produse diverse.
Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .