INDUSTRY RAFTURI S.R.L.
Activă2511 Fabricarea de construcţii metalice şi părţi componente ale structurilor metalice
INDUSTRY RAFTURI S.R.L. (CUI 50505271) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Căinelu de Sus Com. Băiţa, HUNEDOARA, înregistrată la 4 septembrie 2024, cu activitatea principală „fabricarea de construcţii metalice şi părţi componente ale structurilor metalice” (CAEN 2511).
A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 496.923 lei, profit net de 86.833 lei, datorii de 131.054 lei, capitaluri proprii de 86.933 lei, 1 salariat.
Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 89 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.
Din bilanțul depus pe 2025
Toți cei 2 ani, cu grafice și indicatori →Scor de risc · clasa A
Risc foarte scăzut
89 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.
- Îndatorare
- 60.12%
Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.
Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul
Cifra de afaceri
496.923lei
Venituri totale
497.262lei
Rezultat net
86.833lei
Datorii
131.054lei
Capitaluri proprii
86.933lei
Capital de lucru
86.933lei
Salariați
1
Cifră de afaceri pe salariat
496.923lei
Identitate și situație fiscală
ANAF, Registrul comerțului
În registrul comerțului
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Tip entitate
- SRL
- Stare
- Activă
- Nr. registrul comerțului
- J2024019976004
- Data înregistrării
- 4 septembrie 2024
Activitate și sediu
- Activitate principală
- 2511 — Fabricarea de construcţii metalice şi părţi componente ale structurilor metalice
- Sediu social
- JUD. HUNEDOARA, SAT CĂINELU DE SUS COM. BĂIŢA, NR.152
Situație fiscală
TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.
Date de contact și reprezentanți
Declarații fiscale, registru, surse publice
Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali
Situații financiare
Ministerul Finanțelor
Evoluția firmei
2024–2025, în lei
Cifra de afaceri și profitul
Salariați
- Cifra de afaceri, față de 2024
- +578%
- Profitul, față de anul trecut
- +552,6%
- Creștere anuală compusă
- +578%
Cifra de afaceri
Venitul din activitatea de bază.
Profitul sau pierderea
Rezultatul net al exercițiului.
Active totale
Imobilizate plus circulante.
Datorii
Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.
Capitaluri proprii
Ce rămâne acționarilor după datorii.
Salariați
Numărul mediu din cursul anului.
Cifra de afaceri pe salariat
Cât produce, în medie, un angajat.
Risc, 2025
Risc foarte scăzut
Ce l-a dat
- Solvabilitate39.88%
Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.
- Lichiditate1.66 x
Activele circulante acoperă confortabil datoriile.
- Profitabilitate17.47%
Marjă netă ridicată.
- Îndatorare60.12%
Îndatorare ridicată.
- Tendință577.96%
Creștere puternică a cifrei de afaceri.
- Istoricul rezultatelor0 ani
Fără pierderi în anii analizați.
Evoluția scorului
2024–2025, exercițiu cu exercițiuApasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.
2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială
Activ
Pasiv
Contul de profit și pierdere
Indicatori · 2025
Cifra de afaceri în timp
- Creștere în ultimul an
- 577,96%
- Creștere anuală compusă
- 577,96%
Acționari și asociați
Citite cu AI din actele firmei
Cine deține firma, cu procentele
Datorii la bugetul de stat
ANAF, listele de restanțe
Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric
Achiziții publice
SICAP
Contractele publice, cu clienții și valorile lor
Licențe și autorizații
ARR, ANRE
Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor
Activități CAEN autorizate
Registrul comerțului
Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală
Dosare în instanță
Portalul instanțelor de judecată
Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei
Buletinul Procedurilor de Insolvență
BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele
Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență
Creditorii din insolvență
BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar
Cine are de luat bani de la firmă și cât
Monitorul Oficial
Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a
Actele publicate în Monitorul Oficial
Firme din același domeniu
Secțiunea C · Industria prelucrătoare
2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
Cele mai nou înregistrate în județul Hunedoara
- IMPERIUM GATES SOLUTION S.R.L. CUI 55650574 · Sat Zeicani Com. Sarmizegetusa · înființată 30.09.2026SRL
- ART METAL PRIALA S.R.L. CUI 55278145 · Sat Toteşti Com. Toteşti · înființată 21.07.2026SRL
- ALNE METAL CONS S.R.L. CUI 55278161 · Mun. Deva · înființată 21.07.2026SRL
- METALLUR S.R.L. CUI 54707648 · Mun. Orăştie · înființată 18.05.2026SRL
- METALITY S.R.L. CUI 54186507 · Mun. Orăştie · înființată 06.03.2026SRL
- JELERIU V. IOAN-MARIUS ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ CUI 53952851 · Sat Chimindia Com. Hărău · înființată 16.02.2026II
Întrebări despre INDUSTRY RAFTURI S.R.L.
- Ce cifră de afaceri are INDUSTRY RAFTURI S.R.L.?
- În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 496.923 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 86.833 lei.
- INDUSTRY RAFTURI S.R.L. mai este activă?
- În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
- Câte bilanțuri a depus INDUSTRY RAFTURI S.R.L.?
- 2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
- Câți angajați are INDUSTRY RAFTURI S.R.L.?
- 1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
- Ce datorii are INDUSTRY RAFTURI S.R.L.?
- În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 131.054 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
- Ce scor de risc are INDUSTRY RAFTURI S.R.L.?
- 89 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
- INDUSTRY RAFTURI S.R.L. este în insolvență?
- În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
- Ce cod CAEN are INDUSTRY RAFTURI S.R.L.?
- Activitatea principală este CAEN 2511 — Fabricarea de construcţii metalice şi părţi componente ale structurilor metalice.
Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .