KALENIC BEAUTY S.R.L.

Activă

9602 Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare

KALENIC BEAUTY S.R.L. (CUI 50448524) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Galaţi, GALAŢI, înregistrată la 20 august 2024, cu activitatea principală „coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare” (CAEN 9602).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 211.285 lei, profit net de 303 lei, datorii de 40.993 lei, capitaluri proprii de 12.402 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 66 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

66

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

66 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Profitabilitate
0.14%
Îndatorare
76.77%

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

211.285lei

Venituri totale

233.687lei

Rezultat net

303lei

Datorii

40.993lei

Capitaluri proprii

12.402lei

Capital de lucru

12.402lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

105.643lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2024016949001
Data înregistrării
20 august 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
9602 — Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare
Sediu social
JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. MACEDONĂ, NR.7, BL.A9, SC.1, ET.2, AP.12

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+331,8%
Profitul, față de anul trecut
-97,5%
Creștere anuală compusă
+331,8%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

66clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate23.23%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.3 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate0.14%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare76.77%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință331.81%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA6620242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate0lei
I2Active circulante53.395lei
I3Stocuri10.520lei
I4Creanțe0lei
I5Casa și conturi la bănci42.875lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii40.993lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri12.402lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă211.285lei
I14Venituri totale233.687lei
I15Cheltuieli totale231.585lei
I16Profit brut2.102lei
I18Profit net303lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă0,14%
Marjă brută0,99%
Rentabilitatea capitalurilor2,44%
Rentabilitatea activelor0,57%
Grad de îndatorare76,77%
Lichiditate curentă1,30
Cifră de afaceri pe salariat105.643lei
Fond de rulment12.402lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
331,81%
Creștere anuală compusă
331,81%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea S · Alte activități de servicii

9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Cele mai nou înregistrate în județul Galați

Întrebări despre KALENIC BEAUTY S.R.L.

Ce cifră de afaceri are KALENIC BEAUTY S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 211.285 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 303 lei.
KALENIC BEAUTY S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus KALENIC BEAUTY S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are KALENIC BEAUTY S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are KALENIC BEAUTY S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 40.993 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are KALENIC BEAUTY S.R.L.?
66 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
KALENIC BEAUTY S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are KALENIC BEAUTY S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9602 — Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .