EMG SOLUTION INSTAL S.R.L.

Activă

4322 Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat

EMG SOLUTION INSTAL S.R.L. (CUI 50376231) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Sârbeni Com. Sârbeni, TELEORMAN, înregistrată la 16 iulie 2024, cu activitatea principală „lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat” (CAEN 4322).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 308.992 lei, profit net de 193.418 lei, datorii de 21.682 lei, capitaluri proprii de 244.835 lei, 0 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 100 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

100

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

100 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

308.992lei

Venituri totale

308.993lei

Rezultat net

193.418lei

Datorii

21.682lei

Capitaluri proprii

244.835lei

Capital de lucru

245.227lei

Salariați

0

Cifră de afaceri pe salariat

—

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J34/464/2024
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J2024000464343
Data înregistrării
16 iulie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
4322 — Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
Sediu social
JUD. TELEORMAN, SAT SÂRBENI COM. SÂRBENI, STR. HANUL LUI PALĂ, NR.276

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+314,7%
Profitul, față de anul trecut
+277,6%
Creștere anuală compusă
+314,7%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Risc, 2025

100clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate91.73%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate12.31 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate62.6%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare8.12%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință314.71%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA10020242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate0lei
I2Active circulante266.909lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe43.876lei
I5Casa și conturi la bănci223.033lei
I6Cheltuieli în avans542lei

Pasiv

I7Datorii21.682lei
I8Venituri în avans934lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri244.835lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă308.992lei
I14Venituri totale308.993lei
I15Cheltuieli totale84.740lei
I16Profit brut224.253lei
I18Profit net193.418lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați0

Indicatori · 2025

Marjă netă62,6%
Marjă brută72,58%
Rentabilitatea capitalurilor79%
Rentabilitatea activelor72,47%
Grad de îndatorare8,12%
Lichiditate curentă12,31
Cifră de afaceri pe salariat—
Fond de rulment245.227lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
314,71%
Creștere anuală compusă
314,71%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea F · Construcții

4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

Cele mai nou înregistrate în județul Teleorman

Întrebări despre EMG SOLUTION INSTAL S.R.L.

Ce cifră de afaceri are EMG SOLUTION INSTAL S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 308.992 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 193.418 lei.
EMG SOLUTION INSTAL S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus EMG SOLUTION INSTAL S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are EMG SOLUTION INSTAL S.R.L.?
0 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are EMG SOLUTION INSTAL S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 21.682 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are EMG SOLUTION INSTAL S.R.L.?
100 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
EMG SOLUTION INSTAL S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are EMG SOLUTION INSTAL S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4322 — Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .