DOCTOR EFTENARU MĂDĂLINA S.R.L.

Activă

8622 Activităţi de asistenţă medicală specializată

DOCTOR EFTENARU MĂDĂLINA S.R.L. (CUI 50373766) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Râmnicu Sărat, BUZĂU, înregistrată la 16 iulie 2024, cu activitatea principală „activităţi de asistenţă medicală specializată” (CAEN 8622).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 23.657 lei, profit net de 1.232 lei, datorii de 136.845 lei, capitaluri proprii de 5.834 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 51 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

51

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

51 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.27 x
Îndatorare
97.42%

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

23.657lei

Venituri totale

23.700lei

Rezultat net

1.232lei

Datorii

136.845lei

Capitaluri proprii

5.834lei

Capital de lucru

-99.536lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

23.657lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J10/779/2024
Data înregistrării
16 iulie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
8622 — Activităţi de asistenţă medicală specializată
Sediu social
JUD. BUZĂU, MUN. RÂMNICU SĂRAT, STR. PRINCIPELE FERDINAND, NR.101

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+346,4%
Profitul, față de anul trecut
-72%
Creștere anuală compusă
+346,4%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

51clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate4.15%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate0.27 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate5.21%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare97.42%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință346.36%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA5120242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate103.165lei
I2Active circulante37.309lei
I3Stocuri30.949lei
I4Creanțe438lei
I5Casa și conturi la bănci5.922lei
I6Cheltuieli în avans2.205lei

Pasiv

I7Datorii136.845lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri5.834lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă23.657lei
I14Venituri totale23.700lei
I15Cheltuieli totale22.233lei
I16Profit brut1.467lei
I18Profit net1.232lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2025

Marjă netă5,21%
Marjă brută6,2%
Rentabilitatea capitalurilor21,12%
Rentabilitatea activelor0,88%
Grad de îndatorare97,42%
Lichiditate curentă0,27
Cifră de afaceri pe salariat23.657lei
Fond de rulment-99.536lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
346,36%
Creștere anuală compusă
346,36%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea Q · Sănătate și asistență socială

8622 Activități de asistență medicală specializată

Cele mai nou înregistrate în județul Buzău

Întrebări despre DOCTOR EFTENARU MĂDĂLINA S.R.L.

Ce cifră de afaceri are DOCTOR EFTENARU MĂDĂLINA S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 23.657 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 1.232 lei.
DOCTOR EFTENARU MĂDĂLINA S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus DOCTOR EFTENARU MĂDĂLINA S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are DOCTOR EFTENARU MĂDĂLINA S.R.L.?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are DOCTOR EFTENARU MĂDĂLINA S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 136.845 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are DOCTOR EFTENARU MĂDĂLINA S.R.L.?
51 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
DOCTOR EFTENARU MĂDĂLINA S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are DOCTOR EFTENARU MĂDĂLINA S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 8622 — Activităţi de asistenţă medicală specializată.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .