ARMAND BOSS S.R.L.

Activă

4120 Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

ARMAND BOSS S.R.L. (CUI 50364733) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Crucea Com. Lungani, IAŞI, înregistrată la 15 iulie 2024, cu activitatea principală „lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale” (CAEN 4120).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 215.937 lei, profit net de 198.673 lei, datorii de 45.001 lei, capitaluri proprii de 274.066 lei, 0 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 100 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

100

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

100 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

215.937lei

Venituri totale

215.938lei

Rezultat net

198.673lei

Datorii

45.001lei

Capitaluri proprii

274.066lei

Capital de lucru

274.066lei

Salariați

0

Cifră de afaceri pe salariat

—

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J22/2298/2024
Data înregistrării
15 iulie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
4120 — Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
Sediu social
JUD. IAŞI, SAT CRUCEA COM. LUNGANI, STR. MITROPOLIT DOSOFTEI, NR.2, ANEXA 1

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+169%
Profitul, față de anul trecut
+163,3%
Creștere anuală compusă
+169%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Risc, 2025

100clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate85.9%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate7.09 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate92.01%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare14.1%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință169.01%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA10020242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate0lei
I2Active circulante319.067lei
I3Stocuri129lei
I4Creanțe3.400lei
I5Casa și conturi la bănci315.538lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii45.001lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri274.066lei
I11Capital subscris vărsat0lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă215.937lei
I14Venituri totale215.938lei
I15Cheltuieli totale17.265lei
I16Profit brut198.673lei
I18Profit net198.673lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați0

Indicatori · 2025

Marjă netă92,01%
Marjă brută92,01%
Rentabilitatea capitalurilor72,49%
Rentabilitatea activelor62,27%
Grad de îndatorare14,1%
Lichiditate curentă7,09
Cifră de afaceri pe salariat—
Fond de rulment274.066lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
169,01%
Creștere anuală compusă
169,01%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea F · Construcții

4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Cele mai nou înregistrate în județul Iași

Întrebări despre ARMAND BOSS S.R.L.

Ce cifră de afaceri are ARMAND BOSS S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 215.937 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 198.673 lei.
ARMAND BOSS S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus ARMAND BOSS S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are ARMAND BOSS S.R.L.?
0 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are ARMAND BOSS S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 45.001 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are ARMAND BOSS S.R.L.?
100 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
ARMAND BOSS S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are ARMAND BOSS S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4120 — Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .