LAR-WASH-CAR S.R.L.

Activă

4520 Întreţinerea şi repararea autovehiculelor

LAR-WASH-CAR S.R.L. (CUI 50346010) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Bogdăneşti Com. Fălciu, VASLUI, înregistrată la 10 iulie 2024, cu activitatea principală „întreţinerea şi repararea autovehiculelor” (CAEN 4520).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 203.390 lei, profit net de 42.756 lei, datorii de 14.490 lei, capitaluri proprii de 43.320 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 100 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

100

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

100 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

203.390lei

Venituri totale

203.497lei

Rezultat net

42.756lei

Datorii

14.490lei

Capitaluri proprii

43.320lei

Capital de lucru

38.555lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

203.390lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J37/531/2024
Data înregistrării
10 iulie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
4520 — Întreţinerea şi repararea autovehiculelor
Sediu social
JUD. VASLUI, SAT BOGDĂNEŞTI COM. FĂLCIU, STR. PRINCIPALĂ, NR.62

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+530,2%
Profitul, față de anul trecut
+11.646,2%
Creștere anuală compusă
+530,2%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

100clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate74.94%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate3.66 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate21.02%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare25.06%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință530.18%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA10020242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate4.765lei
I2Active circulante53.045lei
I3Stocuri5.285lei
I4Creanțe1.150lei
I5Casa și conturi la bănci46.610lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii14.490lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri43.320lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă203.390lei
I14Venituri totale203.497lei
I15Cheltuieli totale158.436lei
I16Profit brut45.061lei
I18Profit net42.756lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2025

Marjă netă21,02%
Marjă brută22,15%
Rentabilitatea capitalurilor98,7%
Rentabilitatea activelor73,96%
Grad de îndatorare25,06%
Lichiditate curentă3,66
Cifră de afaceri pe salariat203.390lei
Fond de rulment38.555lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
530,18%
Creștere anuală compusă
530,18%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea G · Comerț cu ridicata și cu amănuntul

4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor

Cele mai nou înregistrate în județul Vaslui

Întrebări despre LAR-WASH-CAR S.R.L.

Ce cifră de afaceri are LAR-WASH-CAR S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 203.390 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 42.756 lei.
LAR-WASH-CAR S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus LAR-WASH-CAR S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are LAR-WASH-CAR S.R.L.?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are LAR-WASH-CAR S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 14.490 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are LAR-WASH-CAR S.R.L.?
100 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
LAR-WASH-CAR S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are LAR-WASH-CAR S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4520 — Întreţinerea şi repararea autovehiculelor.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .