TDA WEB SOLUTIONS S.R.L.

Activă

7311 Activităţi ale agenţiilor de publicitate

TDA WEB SOLUTIONS S.R.L. (CUI 50344256) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Palanca Com. Floreşti-Stoeneşti, GIURGIU, înregistrată la 10 iulie 2024, cu activitatea principală „activităţi ale agenţiilor de publicitate” (CAEN 7311).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 369.962 lei, profit net de 127.570 lei, datorii de 79.404 lei, capitaluri proprii de 166.116 lei, 0 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 94 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

94

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

94 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Lichiditate
1.23 x

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

369.962lei

Venituri totale

369.972lei

Rezultat net

127.570lei

Datorii

79.404lei

Capitaluri proprii

166.116lei

Capital de lucru

18.557lei

Salariați

0

Cifră de afaceri pe salariat

—

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2024000659529
Data înregistrării
10 iulie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
7311 — Activităţi ale agenţiilor de publicitate
Sediu social
JUD. GIURGIU, SAT PALANCA COM. FLOREŞTI-STOENEŞTI, STR. EUGEN BOUREANU, NR.47

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+50%
Profitul, față de anul trecut
-25,4%
Creștere anuală compusă
+50%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

94clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate67.66%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate1.23 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate34.48%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare32.34%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință49.95%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA9420242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate147.559lei
I2Active circulante97.961lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe12.950lei
I5Casa și conturi la bănci85.011lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii79.404lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri166.116lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă369.962lei
I14Venituri totale369.972lei
I15Cheltuieli totale235.851lei
I16Profit brut134.121lei
I18Profit net127.570lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați0

Indicatori · 2025

Marjă netă34,48%
Marjă brută36,25%
Rentabilitatea capitalurilor76,8%
Rentabilitatea activelor51,96%
Grad de îndatorare32,34%
Lichiditate curentă1,23
Cifră de afaceri pe salariat—
Fond de rulment18.557lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
49,95%
Creștere anuală compusă
49,95%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea M · Activități profesionale, științifice și tehnice

7311 Activități ale agențiilor de publicitate

Cele mai nou înregistrate în județul Giurgiu

Întrebări despre TDA WEB SOLUTIONS S.R.L.

Ce cifră de afaceri are TDA WEB SOLUTIONS S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 369.962 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 127.570 lei.
TDA WEB SOLUTIONS S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus TDA WEB SOLUTIONS S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are TDA WEB SOLUTIONS S.R.L.?
0 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are TDA WEB SOLUTIONS S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 79.404 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are TDA WEB SOLUTIONS S.R.L.?
94 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
TDA WEB SOLUTIONS S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are TDA WEB SOLUTIONS S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 7311 — Activităţi ale agenţiilor de publicitate.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .