M&D PROMARKETING S.R.L.

Activă

7311 Activităţi ale agenţiilor de publicitate

M&D PROMARKETING S.R.L. (CUI 50308520) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Orşova, MEHEDINŢI, înregistrată la 2 iulie 2024, cu activitatea principală „activităţi ale agenţiilor de publicitate” (CAEN 7311).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 135.998 lei, profit net de 80.659 lei, datorii de 166.312 lei, capitaluri proprii de 80.899 lei, 0 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 71 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

71

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

71 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.46 x
Îndatorare
67.28%

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

135.998lei

Venituri totale

135.998lei

Rezultat net

80.659lei

Datorii

166.312lei

Capitaluri proprii

80.899lei

Capital de lucru

-89.434lei

Salariați

0

Cifră de afaceri pe salariat

—

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2024000376255
Data înregistrării
2 iulie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
7311 — Activităţi ale agenţiilor de publicitate
Sediu social
JUD. MEHEDINŢI, MUN. ORŞOVA, BLD. PORŢILE DE FIER, NR.5, SC.B, ET.4, AP.10

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+144,3%
Profitul, față de anul trecut
+91,3%
Creștere anuală compusă
+144,3%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Risc, 2025

71clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate32.72%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate0.46 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate59.31%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare67.28%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință144.28%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA7120242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate170.333lei
I2Active circulante76.878lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe45.243lei
I5Casa și conturi la bănci31.635lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii166.312lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri80.899lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă135.998lei
I14Venituri totale135.998lei
I15Cheltuieli totale39.805lei
I16Profit brut96.193lei
I18Profit net80.659lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați0

Indicatori · 2025

Marjă netă59,31%
Marjă brută70,73%
Rentabilitatea capitalurilor99,7%
Rentabilitatea activelor32,63%
Grad de îndatorare67,28%
Lichiditate curentă0,46
Cifră de afaceri pe salariat—
Fond de rulment-89.434lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
144,28%
Creștere anuală compusă
144,28%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea M · Activități profesionale, științifice și tehnice

7311 Activități ale agențiilor de publicitate

Cele mai nou înregistrate în județul Mehedinți

Întrebări despre M&D PROMARKETING S.R.L.

Ce cifră de afaceri are M&D PROMARKETING S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 135.998 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 80.659 lei.
M&D PROMARKETING S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus M&D PROMARKETING S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are M&D PROMARKETING S.R.L.?
0 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are M&D PROMARKETING S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 166.312 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are M&D PROMARKETING S.R.L.?
71 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
M&D PROMARKETING S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are M&D PROMARKETING S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 7311 — Activităţi ale agenţiilor de publicitate.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .