VNC ACCOUNTING FISCAL S.R.L.

Activă

6920 Activităţi de contabilitate şi audit financiar; consultanţă în domeniul fiscal

VNC ACCOUNTING FISCAL S.R.L. (CUI 50301140) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Tinca Com. Tinca, BIHOR, înregistrată la 1 iulie 2024, cu activitatea principală „activităţi de contabilitate şi audit financiar; consultanţă în domeniul fiscal” (CAEN 6920).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 208.925 lei, profit net de 56.532 lei, datorii de 47.839 lei, capitaluri proprii de 56.873 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 91 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

91

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

91 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Lichiditate
1.47 x

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

208.925lei

Venituri totale

208.929lei

Rezultat net

56.532lei

Datorii

47.839lei

Capitaluri proprii

56.873lei

Capital de lucru

22.603lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

104.463lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J5/1702/2024
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J05/1702/2024
Data înregistrării
1 iulie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
6920 — Activităţi de contabilitate şi audit financiar; consultanţă în domeniul fiscal
Sediu social
JUD. BIHOR, SAT TINCA COM. TINCA, STR. REPUBLICII, NR.80

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+770,5%
Profitul, față de anul trecut
+39.993,6%
Creștere anuală compusă
+770,5%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

91clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate54.31%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate1.47 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate27.06%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare45.69%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință770.52%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA9120242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate34.270lei
I2Active circulante70.442lei
I3Stocuri1.341lei
I4Creanțe61.660lei
I5Casa și conturi la bănci7.441lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii47.839lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri56.873lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă208.925lei
I14Venituri totale208.929lei
I15Cheltuieli totale150.620lei
I16Profit brut58.309lei
I18Profit net56.532lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă27,06%
Marjă brută27,91%
Rentabilitatea capitalurilor99,4%
Rentabilitatea activelor53,99%
Grad de îndatorare45,69%
Lichiditate curentă1,47
Cifră de afaceri pe salariat104.463lei
Fond de rulment22.603lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
770,52%
Creștere anuală compusă
770,52%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea M · Activități profesionale, științifice și tehnice

6920 Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal

Cele mai nou înregistrate în județul Bihor

Întrebări despre VNC ACCOUNTING FISCAL S.R.L.

Ce cifră de afaceri are VNC ACCOUNTING FISCAL S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 208.925 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 56.532 lei.
VNC ACCOUNTING FISCAL S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus VNC ACCOUNTING FISCAL S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are VNC ACCOUNTING FISCAL S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are VNC ACCOUNTING FISCAL S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 47.839 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are VNC ACCOUNTING FISCAL S.R.L.?
91 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
VNC ACCOUNTING FISCAL S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are VNC ACCOUNTING FISCAL S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 6920 — Activităţi de contabilitate şi audit financiar; consultanţă în domeniul fiscal.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .