GOLOCOLOR S.R.L.

Activă

7311 Activităţi ale agenţiilor de publicitate

GOLOCOLOR S.R.L. (CUI 50266956) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Giurgiu, GIURGIU, înregistrată la 20 iunie 2024, cu activitatea principală „activităţi ale agenţiilor de publicitate” (CAEN 7311).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 35.463 lei, profit net de 594 lei, datorii de 1.021 lei, capitaluri proprii de 808 lei, 0 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 81 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

81

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

81 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Profitabilitate
1.67%

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

35.463lei

Venituri totale

36.230lei

Rezultat net

594lei

Datorii

1.021lei

Capitaluri proprii

808lei

Capital de lucru

808lei

Salariați

0

Cifră de afaceri pe salariat

—

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J52/617/2024
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J2024000617523
Data înregistrării
20 iunie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
7311 — Activităţi ale agenţiilor de publicitate
Sediu social
JUD. GIURGIU, MUN. GIURGIU, STR. TINERETULUI, BL.107, SC.A, ET.3, AP.14

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+30,4%
Profitul, față de anul trecut
+4.142,9%
Creștere anuală compusă
+30,4%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Risc, 2025

81clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate44.18%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.79 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate1.67%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare55.82%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință30.42%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA8120242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate0lei
I2Active circulante1.829lei
I3Stocuri1.380lei
I4Creanțe179lei
I5Casa și conturi la bănci270lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii1.021lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri808lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă35.463lei
I14Venituri totale36.230lei
I15Cheltuieli totale35.332lei
I16Profit brut898lei
I18Profit net594lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați0

Indicatori · 2025

Marjă netă1,67%
Marjă brută2,53%
Rentabilitatea capitalurilor73,51%
Rentabilitatea activelor32,48%
Grad de îndatorare55,82%
Lichiditate curentă1,79
Cifră de afaceri pe salariat—
Fond de rulment808lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
30,42%
Creștere anuală compusă
30,42%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea M · Activități profesionale, științifice și tehnice

7311 Activități ale agențiilor de publicitate

Cele mai nou înregistrate în județul Giurgiu

Întrebări despre GOLOCOLOR S.R.L.

Ce cifră de afaceri are GOLOCOLOR S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 35.463 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 594 lei.
GOLOCOLOR S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus GOLOCOLOR S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are GOLOCOLOR S.R.L.?
0 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are GOLOCOLOR S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 1.021 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are GOLOCOLOR S.R.L.?
81 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
GOLOCOLOR S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are GOLOCOLOR S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 7311 — Activităţi ale agenţiilor de publicitate.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .