A&C ESTETIC S.R.L.

Activă

9621 Activități de coafură și frizerie

A&C ESTETIC S.R.L. (CUI 50261649) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Oradea, BIHOR, înregistrată la 20 iunie 2024, cu activitatea principală „activități de coafură și frizerie” (CAEN 9621).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 386.543 lei, profit net de 47.805 lei, datorii de 36.422 lei, capitaluri proprii de 29.350 lei, 0 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 89 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

89

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

89 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Istoricul rezultatelor
1 ani

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

386.543lei

Venituri totale

489.903lei

Rezultat net

47.805lei

Datorii

36.422lei

Capitaluri proprii

29.350lei

Capital de lucru

47.350lei

Salariați

0

Cifră de afaceri pe salariat

—

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J5/1645/2024
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J2024001645053
Data înregistrării
20 iunie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
9621 — Activități de coafură și frizerie
Sediu social
JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. MOLDOVEI, NR.88, BL.AN23, AP.2

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+122,3%
Profitul, față de anul trecut
+356,3%
Creștere anuală compusă
+122,3%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Risc, 2025

89clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate35.04%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate2.3 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate12.37%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare43.48%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință122.33%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA8920242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate0lei
I2Active circulante83.772lei
I3Stocuri20.880lei
I4Creanțe21.430lei
I5Casa și conturi la bănci41.462lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii36.422lei
I8Venituri în avans18.000lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri29.350lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă386.543lei
I14Venituri totale489.903lei
I15Cheltuieli totale434.637lei
I16Profit brut55.266lei
I18Profit net47.805lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați0

Indicatori · 2025

Marjă netă12,37%
Marjă brută14,3%
Rentabilitatea capitalurilor162,88%
Rentabilitatea activelor57,07%
Grad de îndatorare43,48%
Lichiditate curentă2,30
Cifră de afaceri pe salariat—
Fond de rulment47.350lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
122,33%
Creștere anuală compusă
122,33%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea T · Activități ale gospodăriilor private

9621 Activități de coafură și frizerie

Cele mai nou înregistrate în județul Bihor

Întrebări despre A&C ESTETIC S.R.L.

Ce cifră de afaceri are A&C ESTETIC S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 386.543 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 47.805 lei.
A&C ESTETIC S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus A&C ESTETIC S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are A&C ESTETIC S.R.L.?
0 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are A&C ESTETIC S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 36.422 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are A&C ESTETIC S.R.L.?
89 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
A&C ESTETIC S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are A&C ESTETIC S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9621 — Activități de coafură și frizerie.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .