WOOD&STEEL APARTMENT S.R.L.

Activă

5520 Facilităţi de cazare pentru vacanţe şi perioade de scurtă durată

WOOD&STEEL APARTMENT S.R.L. (CUI 50236629) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Galaţi, GALAŢI, înregistrată la 14 iunie 2024, cu activitatea principală „facilităţi de cazare pentru vacanţe şi perioade de scurtă durată” (CAEN 5520).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 36.046 lei, profit net de 4.338 lei, datorii de 22.129 lei, capitaluri proprii de 4.498 lei, 0 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 74 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

74

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

74 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
83.11%
Solvabilitate
16.89%

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

36.046lei

Venituri totale

36.046lei

Rezultat net

4.338lei

Datorii

22.129lei

Capitaluri proprii

4.498lei

Capital de lucru

1.542lei

Salariați

0

Cifră de afaceri pe salariat

—

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J17/934/2024
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J2024000934176
Data înregistrării
14 iunie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
5520 — Facilităţi de cazare pentru vacanţe şi perioade de scurtă durată
Sediu social
JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. ROŞIORI, NR.8, BL.G1, ET.6, AP.109

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+220,7%
Profitul, față de anul trecut
+2.611,3%
Creștere anuală compusă
+220,7%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Risc, 2025

74clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate16.89%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.07 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate12.03%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare83.11%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință220.72%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA7420242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate2.956lei
I2Active circulante23.671lei
I3Stocuri12.009lei
I4Creanțe72lei
I5Casa și conturi la bănci11.590lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii22.129lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri4.498lei
I11Capital subscris vărsat0lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă36.046lei
I14Venituri totale36.046lei
I15Cheltuieli totale30.536lei
I16Profit brut5.510lei
I18Profit net4.338lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați0

Indicatori · 2025

Marjă netă12,03%
Marjă brută15,29%
Rentabilitatea capitalurilor96,44%
Rentabilitatea activelor16,29%
Grad de îndatorare83,11%
Lichiditate curentă1,07
Cifră de afaceri pe salariat—
Fond de rulment1.542lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
220,72%
Creștere anuală compusă
220,72%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea I · Hoteluri și restaurante

5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată

Cele mai nou înregistrate în județul Galați

Întrebări despre WOOD&STEEL APARTMENT S.R.L.

Ce cifră de afaceri are WOOD&STEEL APARTMENT S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 36.046 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 4.338 lei.
WOOD&STEEL APARTMENT S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus WOOD&STEEL APARTMENT S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are WOOD&STEEL APARTMENT S.R.L.?
0 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are WOOD&STEEL APARTMENT S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 22.129 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are WOOD&STEEL APARTMENT S.R.L.?
74 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
WOOD&STEEL APARTMENT S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are WOOD&STEEL APARTMENT S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 5520 — Facilităţi de cazare pentru vacanţe şi perioade de scurtă durată.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .