HYUN-SU S.R.L.
Activă6492 Alte activităţi de creditare
HYUN-SU S.R.L. (CUI 50235585) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Bacău, BACĂU, înregistrată la 14 iunie 2024, cu activitatea principală „alte activităţi de creditare” (CAEN 6492).
A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 179.402 lei, profit net de 34.378 lei, datorii de 369.175 lei, capitaluri proprii de 41.473 lei, 1 salariat.
Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 74 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.
Din bilanțul depus pe 2025
Toți cei 2 ani, cu grafice și indicatori →Scor de risc · clasa B
Risc scăzut
74 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.
- Îndatorare
- 89.9%
- Solvabilitate
- 10.1%
Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.
Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul
Cifra de afaceri
179.402lei
Venituri totale
179.402lei
Rezultat net
34.378lei
Datorii
369.175lei
Capitaluri proprii
41.473lei
Capital de lucru
41.473lei
Salariați
1
Cifră de afaceri pe salariat
179.402lei
Identitate și situație fiscală
ANAF, Registrul comerțului
În registrul comerțului
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Tip entitate
- SRL
- Stare
- Activă
- Nr. registrul comerțului
- J2024001005042
- Data înregistrării
- 14 iunie 2024
Activitate și sediu
- Activitate principală
- 6492 — Alte activităţi de creditare
- Sediu social
- JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. MIHAI VITEAZU, BL.1, SC.A, ET.P
Situație fiscală
TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.
Date de contact și reprezentanți
Declarații fiscale, registru, surse publice
Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali
Situații financiare
Ministerul Finanțelor
Evoluția firmei
2024–2025, în lei
Cifra de afaceri și profitul
Salariați
- Cifra de afaceri, față de 2024
- +134,4%
- Profitul, față de anul trecut
- +398,6%
- Creștere anuală compusă
- +134,4%
Cifra de afaceri
Venitul din activitatea de bază.
Profitul sau pierderea
Rezultatul net al exercițiului.
Active totale
Imobilizate plus circulante.
Datorii
Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.
Capitaluri proprii
Ce rămâne acționarilor după datorii.
Salariați
Numărul mediu din cursul anului.
Cifra de afaceri pe salariat
Cât produce, în medie, un angajat.
Risc, 2025
Risc scăzut
Ce l-a dat
- Solvabilitate10.1%
Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.
- Lichiditate1.11 x
Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.
- Profitabilitate19.16%
Marjă netă ridicată.
- Îndatorare89.9%
Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.
- Tendință134.44%
Creștere puternică a cifrei de afaceri.
- Istoricul rezultatelor0 ani
Fără pierderi în anii analizați.
Evoluția scorului
2024–2025, exercițiu cu exercițiuApasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.
2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială
Activ
Pasiv
Contul de profit și pierdere
Indicatori · 2025
Cifra de afaceri în timp
- Creștere în ultimul an
- 134,44%
- Creștere anuală compusă
- 134,44%
Acționari și asociați
Citite cu AI din actele firmei
Cine deține firma, cu procentele
Datorii la bugetul de stat
ANAF, listele de restanțe
Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric
Achiziții publice
SICAP
Contractele publice, cu clienții și valorile lor
Licențe și autorizații
ARR, ANRE
Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor
Activități CAEN autorizate
Registrul comerțului
Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală
Dosare în instanță
Portalul instanțelor de judecată
Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei
Buletinul Procedurilor de Insolvență
BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele
Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență
Creditorii din insolvență
BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar
Cine are de luat bani de la firmă și cât
Monitorul Oficial
Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a
Actele publicate în Monitorul Oficial
Firme din același domeniu
Secțiunea K · Intermedieri financiare și asigurări
6492 Alte activități de creditare
Cele mai nou înregistrate în județul Bacău
- CASH AMANET SYSTEM S.R.L. CUI 55678664 · Mun. Bacău · înființată 07.10.2026SRL
- AYK EASY CREDIT IFN S.R.L. CUI 55461915 · Mun. Bacău · înființată 19.08.2026SRL
- GOLDEN GALLERY AMANET S.R.L. CUI 55376860 · Mun. Bacău · înființată 04.08.2026SRL
- AMANET AUTO 4RAN S.R.L. CUI 54991654 · Sat Letea Veche Com. Letea Veche · înființată 24.06.2026SRL
- DEMIFLO DENSI S.R.L. CUI 54633559 · Orş. Buhuşi · înființată 07.05.2026SRL
- CASH AMANET S.R.L. CUI 54048628 · Mun. Bacău · înființată 23.02.2026SRL
Întrebări despre HYUN-SU S.R.L.
- Ce cifră de afaceri are HYUN-SU S.R.L.?
- În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 179.402 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 34.378 lei.
- HYUN-SU S.R.L. mai este activă?
- În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
- Câte bilanțuri a depus HYUN-SU S.R.L.?
- 2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
- Câți angajați are HYUN-SU S.R.L.?
- 1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
- Ce datorii are HYUN-SU S.R.L.?
- În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 369.175 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
- Ce scor de risc are HYUN-SU S.R.L.?
- 74 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
- HYUN-SU S.R.L. este în insolvență?
- În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
- Ce cod CAEN are HYUN-SU S.R.L.?
- Activitatea principală este CAEN 6492 — Alte activităţi de creditare.
Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .