ENJOY DRIVING S.R.L.

Activă

8553 Şcoli de conducere (pilotaj)

ENJOY DRIVING S.R.L. (CUI 50149263) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Loc. Olimp Mun. Mangalia, CONSTANŢA, înregistrată la 29 mai 2024, cu activitatea principală „şcoli de conducere (pilotaj)” (CAEN 8553).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 223.711 lei, profit net de 9.602 lei, datorii de 12.025 lei, capitaluri proprii de 29.907 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 93 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

93

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

93 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Profitabilitate
4.29%

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

223.711lei

Venituri totale

223.712lei

Rezultat net

9.602lei

Datorii

12.025lei

Capitaluri proprii

29.907lei

Capital de lucru

29.907lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

223.711lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2024001727133
Data înregistrării
29 mai 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
8553 — Şcoli de conducere (pilotaj)
Sediu social
JUD. CONSTANŢA, LOC. OLIMP MUN. MANGALIA, STR. TRANDAFIRILOR, CAMERA NR. 2, BL.C2, SC.A, ET.2, AP.206

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+428,1%
Profitul, față de anul trecut
+59,4%
Creștere anuală compusă
+428,1%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

93clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate71.32%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate3.49 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate4.29%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare28.68%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință428.12%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA9320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate0lei
I2Active circulante41.932lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe0lei
I5Casa și conturi la bănci41.932lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii12.025lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri29.907lei
I11Capital subscris vărsat20.000lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă223.711lei
I14Venituri totale223.712lei
I15Cheltuieli totale211.918lei
I16Profit brut11.794lei
I18Profit net9.602lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2025

Marjă netă4,29%
Marjă brută5,27%
Rentabilitatea capitalurilor32,11%
Rentabilitatea activelor22,9%
Grad de îndatorare28,68%
Lichiditate curentă3,49
Cifră de afaceri pe salariat223.711lei
Fond de rulment29.907lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
428,12%
Creștere anuală compusă
428,12%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea P · Învățământ

8553 Școli de conducere (pilotaj)

Cele mai nou înregistrate în județul Constanța

Întrebări despre ENJOY DRIVING S.R.L.

Ce cifră de afaceri are ENJOY DRIVING S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 223.711 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 9.602 lei.
ENJOY DRIVING S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus ENJOY DRIVING S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are ENJOY DRIVING S.R.L.?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are ENJOY DRIVING S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 12.025 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are ENJOY DRIVING S.R.L.?
93 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
ENJOY DRIVING S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are ENJOY DRIVING S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 8553 — Şcoli de conducere (pilotaj).

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .