WORANI MANAGEMENT S.R.L.

Activă

4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă

WORANI MANAGEMENT S.R.L. (CUI 50138418) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Cluj-Napoca, CLUJ, înregistrată la 27 mai 2024, cu activitatea principală „transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă” (CAEN 4933).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 1.523.966 lei, profit net de 113.269 lei, datorii de 49.816 lei, capitaluri proprii de 215.628 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 97 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

97

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

97 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

1.523.966lei

Venituri totale

1.530.774lei

Rezultat net

113.269lei

Datorii

49.816lei

Capitaluri proprii

215.628lei

Capital de lucru

154.266lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

1.523.966lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2024002485124
Data înregistrării
27 mai 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
4933 — Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Sediu social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. EDGAR QUINET, NR.22, BL.22, SC.22, ET.2, AP.10

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+240,7%
Profitul, față de anul trecut
-12,3%
Creștere anuală compusă
+240,7%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

97clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate82.52%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate4.1 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate7.43%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare19.07%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință240.65%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA9720242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate57.211lei
I2Active circulante204.082lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe102.069lei
I5Casa și conturi la bănci102.013lei
I6Cheltuieli în avans4.151lei

Pasiv

I7Datorii49.816lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri215.628lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă1.523.966lei
I14Venituri totale1.530.774lei
I15Cheltuieli totale1.380.673lei
I16Profit brut150.101lei
I18Profit net113.269lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2025

Marjă netă7,43%
Marjă brută9,85%
Rentabilitatea capitalurilor52,53%
Rentabilitatea activelor43,35%
Grad de îndatorare19,07%
Lichiditate curentă4,10
Cifră de afaceri pe salariat1,52 mil.lei
Fond de rulment154.266lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
240,65%
Creștere anuală compusă
240,65%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea H · Transport și depozitare

4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă

Cele mai nou înregistrate în județul Cluj

Întrebări despre WORANI MANAGEMENT S.R.L.

Ce cifră de afaceri are WORANI MANAGEMENT S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 1.523.966 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 113.269 lei.
WORANI MANAGEMENT S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus WORANI MANAGEMENT S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are WORANI MANAGEMENT S.R.L.?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are WORANI MANAGEMENT S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 49.816 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are WORANI MANAGEMENT S.R.L.?
97 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
WORANI MANAGEMENT S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are WORANI MANAGEMENT S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4933 — Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .