DENTAL JIN S.R.L.

Activă

8623 Activităţi de asistenţă stomatologică

DENTAL JIN S.R.L. (CUI 50106467) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Orş. Horezu, VÂLCEA, înregistrată la 20 mai 2024, cu activitatea principală „activităţi de asistenţă stomatologică” (CAEN 8623).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 27.085 lei, profit net de 479 lei, datorii de 15.194 lei, capitaluri proprii de 7.432 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 71 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

71

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

71 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Profitabilitate
1.77%
Îndatorare
67.15%

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

27.085lei

Venituri totale

27.085lei

Rezultat net

479lei

Datorii

15.194lei

Capitaluri proprii

7.432lei

Capital de lucru

7.432lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

27.085lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J38/418/2024
Data înregistrării
20 mai 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
8623 — Activităţi de asistenţă stomatologică
Sediu social
JUD. VÂLCEA, ORŞ. HOREZU, STR. MIHAIL EMINESCU, NR.3

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+238,2%
Profitul, față de anul trecut
-92,9%
Creștere anuală compusă
+238,2%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

71clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate32.85%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.49 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate1.77%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare67.15%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință238.22%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA7120242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate0lei
I2Active circulante22.626lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe1.521lei
I5Casa și conturi la bănci21.105lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii15.194lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri7.432lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă27.085lei
I14Venituri totale27.085lei
I15Cheltuieli totale26.536lei
I16Profit brut549lei
I18Profit net479lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2025

Marjă netă1,77%
Marjă brută2,03%
Rentabilitatea capitalurilor6,45%
Rentabilitatea activelor2,12%
Grad de îndatorare67,15%
Lichiditate curentă1,49
Cifră de afaceri pe salariat27.085lei
Fond de rulment7.432lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
238,22%
Creștere anuală compusă
238,22%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea Q · Sănătate și asistență socială

8623 Activități de asistență stomatologică

Cele mai nou înregistrate în județul Vâlcea

Întrebări despre DENTAL JIN S.R.L.

Ce cifră de afaceri are DENTAL JIN S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 27.085 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 479 lei.
DENTAL JIN S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus DENTAL JIN S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are DENTAL JIN S.R.L.?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are DENTAL JIN S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 15.194 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are DENTAL JIN S.R.L.?
71 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
DENTAL JIN S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are DENTAL JIN S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 8623 — Activităţi de asistenţă stomatologică.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .