RF COMUNICARE S.R.L.

Activă

9003 Activităţi de creaţie artistică

RF COMUNICARE S.R.L. (CUI 50097873) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Sibiu, SIBIU, înregistrată la 17 mai 2024, cu activitatea principală „activităţi de creaţie artistică” (CAEN 9003).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 23.807 lei, profit net de 12.122 lei, datorii de 1.919 lei, capitaluri proprii de 18.343 lei, 0 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 100 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

100

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

100 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

23.807lei

Venituri totale

23.849lei

Rezultat net

12.122lei

Datorii

1.919lei

Capitaluri proprii

18.343lei

Capital de lucru

12.405lei

Salariați

0

Cifră de afaceri pe salariat

—

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J32/970/2024
Data înregistrării
17 mai 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
9003 — Activităţi de creaţie artistică
Sediu social
JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. DIMITRIE CANTEMIR, NR.49A

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+98,4%
Profitul, față de anul trecut
+101,3%
Creștere anuală compusă
+98,4%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Risc, 2025

100clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate95.32%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate7.46 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate50.92%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare9.97%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință98.39%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA10020242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate4.920lei
I2Active circulante14.324lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe0lei
I5Casa și conturi la bănci14.324lei
I6Cheltuieli în avans1.018lei

Pasiv

I7Datorii1.919lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri18.343lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă23.807lei
I14Venituri totale23.849lei
I15Cheltuieli totale8.839lei
I16Profit brut15.010lei
I18Profit net12.122lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați0

Indicatori · 2025

Marjă netă50,92%
Marjă brută63,05%
Rentabilitatea capitalurilor66,09%
Rentabilitatea activelor62,99%
Grad de îndatorare9,97%
Lichiditate curentă7,46
Cifră de afaceri pe salariat—
Fond de rulment12.405lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
98,39%
Creștere anuală compusă
98,39%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea R · Spectacole, activități culturale și recreative

9003 Activități de creație artistică

Cele mai nou înregistrate în județul Sibiu

Întrebări despre RF COMUNICARE S.R.L.

Ce cifră de afaceri are RF COMUNICARE S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 23.807 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 12.122 lei.
RF COMUNICARE S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus RF COMUNICARE S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are RF COMUNICARE S.R.L.?
0 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are RF COMUNICARE S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 1.919 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are RF COMUNICARE S.R.L.?
100 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
RF COMUNICARE S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are RF COMUNICARE S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9003 — Activităţi de creaţie artistică.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .