ANDREEA LASHES ROOM S.R.L.-D.

Activă

9602 Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare

ANDREEA LASHES ROOM S.R.L.-D. (CUI 50095295) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Buzău, BUZĂU, înregistrată la 17 mai 2024, cu activitatea principală „coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare” (CAEN 9602).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 15.290 lei, profit net de 2.682 lei, datorii de 4.046 lei, capitaluri proprii de 2.123 lei, 0 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 79 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

79

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

79 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
68.99%
Istoricul rezultatelor
1 ani

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

15.290lei

Venituri totale

15.290lei

Rezultat net

2.682lei

Datorii

4.046lei

Capitaluri proprii

2.123lei

Capital de lucru

1.819lei

Salariați

0

Cifră de afaceri pe salariat

—

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J10/574/2024
Data înregistrării
17 mai 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
9602 — Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare
Sediu social
JUD. BUZĂU, MUN. BUZĂU, STR. NICU CONSTANTINESCU, NR.230

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+188,5%
Profitul, față de anul trecut
+540,4%
Creștere anuală compusă
+188,5%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Risc, 2025

79clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate36.2%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.45 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate17.54%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare68.99%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință188.49%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA7920242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate0lei
I2Active circulante5.865lei
I3Stocuri4.801lei
I4Creanțe206lei
I5Casa și conturi la bănci858lei
I6Cheltuieli în avans304lei

Pasiv

I7Datorii4.046lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri2.123lei
I11Capital subscris vărsat50lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă15.290lei
I14Venituri totale15.290lei
I15Cheltuieli totale12.213lei
I16Profit brut3.077lei
I18Profit net2.682lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați0

Indicatori · 2025

Marjă netă17,54%
Marjă brută20,12%
Rentabilitatea capitalurilor126,33%
Rentabilitatea activelor45,73%
Grad de îndatorare68,99%
Lichiditate curentă1,45
Cifră de afaceri pe salariat—
Fond de rulment1.819lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
188,49%
Creștere anuală compusă
188,49%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea S · Alte activități de servicii

9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Cele mai nou înregistrate în județul Buzău

Întrebări despre ANDREEA LASHES ROOM S.R.L.-D.

Ce cifră de afaceri are ANDREEA LASHES ROOM S.R.L.-D.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 15.290 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 2.682 lei.
ANDREEA LASHES ROOM S.R.L.-D. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus ANDREEA LASHES ROOM S.R.L.-D.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are ANDREEA LASHES ROOM S.R.L.-D.?
0 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are ANDREEA LASHES ROOM S.R.L.-D.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 4.046 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are ANDREEA LASHES ROOM S.R.L.-D.?
79 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
ANDREEA LASHES ROOM S.R.L.-D. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are ANDREEA LASHES ROOM S.R.L.-D.?
Activitatea principală este CAEN 9602 — Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .