CONCORDIA CLINIC S.R.L.

Activă

8690 Alte activităţi referitoare la sănătatea umană

CONCORDIA CLINIC S.R.L. (CUI 50094303) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sector 4 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, înregistrată la 17 mai 2024, cu activitatea principală „alte activităţi referitoare la sănătatea umană” (CAEN 8690).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 242.098 lei, profit net de 5.315 lei, datorii de 21.356 lei, capitaluri proprii de 5.515 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 71 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

71

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

71 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
79.48%
Solvabilitate
20.52%

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

242.098lei

Venituri totale

242.098lei

Rezultat net

5.315lei

Datorii

21.356lei

Capitaluri proprii

5.515lei

Capital de lucru

5.515lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

242.098lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J40/9898/2024
Data înregistrării
17 mai 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
8690 — Alte activităţi referitoare la sănătatea umană
Sediu social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, INTR. SLOBOZIA, NR.5A, AP.8

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+257,9%
Profitul, față de anul trecut
-74,6%
Creștere anuală compusă
+257,9%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

71clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate20.52%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.26 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate2.2%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare79.48%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință257.87%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA7120242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate0lei
I2Active circulante26.871lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe5.607lei
I5Casa și conturi la bănci21.264lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii21.356lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri5.515lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă242.098lei
I14Venituri totale242.098lei
I15Cheltuieli totale229.552lei
I16Profit brut12.546lei
I18Profit net5.315lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2025

Marjă netă2,2%
Marjă brută5,18%
Rentabilitatea capitalurilor96,37%
Rentabilitatea activelor19,78%
Grad de îndatorare79,48%
Lichiditate curentă1,26
Cifră de afaceri pe salariat242.098lei
Fond de rulment5.515lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
257,87%
Creștere anuală compusă
257,87%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea Q · Sănătate și asistență socială

8690 Alte activități referitoare la sănătatea umană

Cele mai nou înregistrate în județul București

Întrebări despre CONCORDIA CLINIC S.R.L.

Ce cifră de afaceri are CONCORDIA CLINIC S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 242.098 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 5.315 lei.
CONCORDIA CLINIC S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus CONCORDIA CLINIC S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are CONCORDIA CLINIC S.R.L.?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are CONCORDIA CLINIC S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 21.356 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are CONCORDIA CLINIC S.R.L.?
71 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
CONCORDIA CLINIC S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are CONCORDIA CLINIC S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 8690 — Alte activităţi referitoare la sănătatea umană.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .