SISTERS BAR S.R.L.

Activă

5630 Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor

SISTERS BAR S.R.L. (CUI 50083029) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Feneş Com. Armeniş, CARAŞ-SEVERIN, înregistrată la 15 mai 2024, cu activitatea principală „baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor” (CAEN 5630).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 259.005 lei, profit net de 2.832 lei, datorii de 81.827 lei, capitaluri proprii de -19.243 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 32 din 100, clasa E — risc foarte ridicat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

32

Scor de risc · clasa E

Risc foarte ridicat

32 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Capitaluri proprii negative: pierderile acumulate depășesc capitalul firmei.
  • Datoriile depășesc totalul activelor.
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Solvabilitate
-30.75%
Îndatorare
130.75%

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

259.005lei

Venituri totale

260.368lei

Rezultat net

2.832lei

Datorii

81.827lei

Capitaluri proprii

-19.243lei

Capital de lucru

-23.537lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

129.503lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2024000281115
Data înregistrării
15 mai 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
5630 — Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor
Sediu social
JUD. CARAŞ-SEVERIN, SAT FENEŞ COM. ARMENIŞ, FENEŞ, NR.100

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+111,7%
Profitul, față de anul trecut
+112,7%
Creștere anuală compusă
+111,7%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

32clasa E

Risc foarte ridicat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate-30.75%

    Capitalurile proprii sunt negative: pierderile acumulate depășesc capitalul firmei.

  • Lichiditate0.71 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate1.09%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare130.75%

    Datoriile depășesc valoarea activelor.

  • Tendință111.67%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA3220242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate4.294lei
I2Active circulante58.290lei
I3Stocuri48.956lei
I4Creanțe4.061lei
I5Casa și conturi la bănci5.273lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii81.827lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri-19.243lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă259.005lei
I14Venituri totale260.368lei
I15Cheltuieli totale249.726lei
I16Profit brut10.642lei
I18Profit net2.832lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă1,09%
Marjă brută4,11%
Rentabilitatea capitalurilor-14,72%
Rentabilitatea activelor4,53%
Grad de îndatorare130,75%
Lichiditate curentă0,71
Cifră de afaceri pe salariat129.503lei
Fond de rulment-23.537lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
111,67%
Creștere anuală compusă
111,67%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea I · Hoteluri și restaurante

5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Cele mai nou înregistrate în județul Caraș-Severin

Întrebări despre SISTERS BAR S.R.L.

Ce cifră de afaceri are SISTERS BAR S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 259.005 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 2.832 lei.
SISTERS BAR S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus SISTERS BAR S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are SISTERS BAR S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are SISTERS BAR S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 81.827 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are SISTERS BAR S.R.L.?
32 din 100, clasa E (risc foarte ridicat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
SISTERS BAR S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are SISTERS BAR S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 5630 — Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .