KEYFIX S.R.L.

Activă

9529 Repararea articolelor de uz personal şi gospodăresc n.c.a.

KEYFIX S.R.L. (CUI 50076692) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sector 3 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, înregistrată la 14 mai 2024, cu activitatea principală „repararea articolelor de uz personal şi gospodăresc n.c.a.” (CAEN 9529).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 47.590 lei, profit net de 16.367 lei, datorii de 89.506 lei, capitaluri proprii de 16.608 lei, 0 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 68 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

68

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

68 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Îndatorare
84.35%
Lichiditate
0.66 x

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

47.590lei

Venituri totale

48.138lei

Rezultat net

16.367lei

Datorii

89.506lei

Capitaluri proprii

16.608lei

Capital de lucru

-30.702lei

Salariați

0

Cifră de afaceri pe salariat

—

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2024009704406
Data înregistrării
14 mai 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
9529 — Repararea articolelor de uz personal şi gospodăresc n.c.a.
Sediu social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, BLD THEODOR PALLADY, NR.35, CAMERA 1, BL.N2, SC.2, ET.2, AP.23

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+41%
Profitul, față de anul trecut
-8,9%
Creștere anuală compusă
+41%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Risc, 2025

68clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate15.65%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.66 x

    Activele circulante nu acoperă toate datoriile.

  • Profitabilitate34.39%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare84.35%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință40.99%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA6820242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate47.310lei
I2Active circulante58.804lei
I3Stocuri2.495lei
I4Creanțe17.235lei
I5Casa și conturi la bănci39.074lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii89.506lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri16.608lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă47.590lei
I14Venituri totale48.138lei
I15Cheltuieli totale28.238lei
I16Profit brut19.900lei
I18Profit net16.367lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați0

Indicatori · 2025

Marjă netă34,39%
Marjă brută41,82%
Rentabilitatea capitalurilor98,55%
Rentabilitatea activelor15,42%
Grad de îndatorare84,35%
Lichiditate curentă0,66
Cifră de afaceri pe salariat—
Fond de rulment-30.702lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
40,99%
Creștere anuală compusă
40,99%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea S · Alte activități de servicii

9529 Repararea și întreținerea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a.

Cele mai nou înregistrate în județul București

Întrebări despre KEYFIX S.R.L.

Ce cifră de afaceri are KEYFIX S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 47.590 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 16.367 lei.
KEYFIX S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus KEYFIX S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are KEYFIX S.R.L.?
0 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are KEYFIX S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 89.506 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are KEYFIX S.R.L.?
68 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
KEYFIX S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are KEYFIX S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9529 — Repararea articolelor de uz personal şi gospodăresc n.c.a..

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .