POPA`S MEDICAL S.R.L.

Activă

8622 Activităţi de asistenţă medicală specializată

POPA`S MEDICAL S.R.L. (CUI 50076358) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Naipu Com. Ghimpaţi, GIURGIU, înregistrată la 14 mai 2024, cu activitatea principală „activităţi de asistenţă medicală specializată” (CAEN 8622).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 486.771 lei, profit net de 77.655 lei, datorii de 23.114 lei, capitaluri proprii de 77.896 lei, 3 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 100 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

100

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

100 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

486.771lei

Venituri totale

486.775lei

Rezultat net

77.655lei

Datorii

23.114lei

Capitaluri proprii

77.896lei

Capital de lucru

61.959lei

Salariați

3

Cifră de afaceri pe salariat

162.257lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J52/484/2024
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J2024000484525
Data înregistrării
14 mai 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
8622 — Activităţi de asistenţă medicală specializată
Sediu social
JUD. GIURGIU, SAT NAIPU COM. GHIMPAŢI, STR. PESCĂRIEI, NR.7, CAMERA NR.1

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+125,9%
Profitul, față de anul trecut
+30,3%
Creștere anuală compusă
+125,9%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

100clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate77.12%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate3.68 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate15.95%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare22.88%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință125.85%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA10020242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate15.937lei
I2Active circulante85.073lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe56.189lei
I5Casa și conturi la bănci28.884lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii23.114lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri77.896lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă486.771lei
I14Venituri totale486.775lei
I15Cheltuieli totale396.267lei
I16Profit brut90.508lei
I18Profit net77.655lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați3

Indicatori · 2025

Marjă netă15,95%
Marjă brută18,59%
Rentabilitatea capitalurilor99,69%
Rentabilitatea activelor76,88%
Grad de îndatorare22,88%
Lichiditate curentă3,68
Cifră de afaceri pe salariat162.257lei
Fond de rulment61.959lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
125,85%
Creștere anuală compusă
125,85%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea Q · Sănătate și asistență socială

8622 Activități de asistență medicală specializată

Cele mai nou înregistrate în județul Giurgiu

Întrebări despre POPA`S MEDICAL S.R.L.

Ce cifră de afaceri are POPA`S MEDICAL S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 486.771 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 77.655 lei.
POPA`S MEDICAL S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus POPA`S MEDICAL S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are POPA`S MEDICAL S.R.L.?
3 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are POPA`S MEDICAL S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 23.114 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are POPA`S MEDICAL S.R.L.?
100 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
POPA`S MEDICAL S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are POPA`S MEDICAL S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 8622 — Activităţi de asistenţă medicală specializată.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .