IMPLADENTA S.R.L.

Activă

8623 Activităţi de asistenţă stomatologică

IMPLADENTA S.R.L. (CUI 50049108) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Ţârculeşti Com. Dăneşti, GORJ, înregistrată la 9 mai 2024, cu activitatea principală „activităţi de asistenţă stomatologică” (CAEN 8623).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 441.258 lei, profit net de 140.153 lei, datorii de 73.789 lei, capitaluri proprii de 149.962 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 100 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

100

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

100 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

441.258lei

Venituri totale

441.270lei

Rezultat net

140.153lei

Datorii

73.789lei

Capitaluri proprii

149.962lei

Capital de lucru

73.398lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

441.258lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2024000431189
Data înregistrării
9 mai 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
8623 — Activităţi de asistenţă stomatologică
Sediu social
JUD. GORJ, SAT ŢÂRCULEŞTI COM. DĂNEŞTI, NR.78

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+467,4%
Profitul, față de anul trecut
+1.358,6%
Creștere anuală compusă
+467,4%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

100clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate67.02%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate1.99 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate31.76%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare32.98%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință467.43%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA10020242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate76.564lei
I2Active circulante147.187lei
I3Stocuri48.842lei
I4Creanțe55.786lei
I5Casa și conturi la bănci42.559lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii73.789lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri149.962lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă441.258lei
I14Venituri totale441.270lei
I15Cheltuieli totale289.426lei
I16Profit brut151.844lei
I18Profit net140.153lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2025

Marjă netă31,76%
Marjă brută34,41%
Rentabilitatea capitalurilor93,46%
Rentabilitatea activelor62,64%
Grad de îndatorare32,98%
Lichiditate curentă1,99
Cifră de afaceri pe salariat441.258lei
Fond de rulment73.398lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
467,43%
Creștere anuală compusă
467,43%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea Q · Sănătate și asistență socială

8623 Activități de asistență stomatologică

Cele mai nou înregistrate în județul Gorj

Întrebări despre IMPLADENTA S.R.L.

Ce cifră de afaceri are IMPLADENTA S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 441.258 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 140.153 lei.
IMPLADENTA S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus IMPLADENTA S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are IMPLADENTA S.R.L.?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are IMPLADENTA S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 73.789 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are IMPLADENTA S.R.L.?
100 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
IMPLADENTA S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are IMPLADENTA S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 8623 — Activităţi de asistenţă stomatologică.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .