FREYANCE S.R.L.

Activă

9604 Activităţi de întreţinere corporală

FREYANCE S.R.L. (CUI 50007528) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Ploieşti, PRAHOVA, înregistrată la 25 aprilie 2024, cu activitatea principală „activităţi de întreţinere corporală” (CAEN 9604).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 72.546 lei, profit net de 2.287 lei, datorii de 12.169 lei, capitaluri proprii de 2.849 lei, 0 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 67 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

67

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

67 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
81.03%
Solvabilitate
18.97%

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

72.546lei

Venituri totale

72.546lei

Rezultat net

2.287lei

Datorii

12.169lei

Capitaluri proprii

2.849lei

Capital de lucru

2.849lei

Salariați

0

Cifră de afaceri pe salariat

—

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J29/1100/2024
Data înregistrării
25 aprilie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
9604 — Activităţi de întreţinere corporală
Sediu social
JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. MĂRĂŞEŞTI, NR.263, BL.12A, ET.4, AP.19

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+67,5%
Profitul, față de anul trecut
+531,8%
Creștere anuală compusă
+67,5%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Risc, 2025

67clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate18.97%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.23 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate3.15%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare81.03%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință67.52%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA6720242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate0lei
I2Active circulante15.018lei
I3Stocuri9.304lei
I4Creanțe4.830lei
I5Casa și conturi la bănci884lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii12.169lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri2.849lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă72.546lei
I14Venituri totale72.546lei
I15Cheltuieli totale68.252lei
I16Profit brut4.294lei
I18Profit net2.287lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați0

Indicatori · 2025

Marjă netă3,15%
Marjă brută5,92%
Rentabilitatea capitalurilor80,27%
Rentabilitatea activelor15,23%
Grad de îndatorare81,03%
Lichiditate curentă1,23
Cifră de afaceri pe salariat—
Fond de rulment2.849lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
67,52%
Creștere anuală compusă
67,52%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea S · Alte activități de servicii

9604 Activități de întreținere corporală

Cele mai nou înregistrate în județul Prahova

Întrebări despre FREYANCE S.R.L.

Ce cifră de afaceri are FREYANCE S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 72.546 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 2.287 lei.
FREYANCE S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus FREYANCE S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are FREYANCE S.R.L.?
0 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are FREYANCE S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 12.169 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are FREYANCE S.R.L.?
67 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
FREYANCE S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are FREYANCE S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9604 — Activităţi de întreţinere corporală.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .