GYM STAR BUCOVINA S.R.L.

Activă

9313 Activităţi ale centrelor de fitness

GYM STAR BUCOVINA S.R.L. (CUI 50006603) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Orş. Vicovu de Sus, SUCEAVA, înregistrată la 25 aprilie 2024, cu activitatea principală „activităţi ale centrelor de fitness” (CAEN 9313).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 74.420 lei, profit net de 8.161 lei, datorii de 10.546 lei, capitaluri proprii de 2.840 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 74 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

74

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

74 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
78.78%
Istoricul rezultatelor
1 ani

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

74.420lei

Venituri totale

74.420lei

Rezultat net

8.161lei

Datorii

10.546lei

Capitaluri proprii

2.840lei

Capital de lucru

2.840lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

74.420lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J33/826/2024
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J2024000826334
Data înregistrării
25 aprilie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
9313 — Activităţi ale centrelor de fitness
Sediu social
JUD. SUCEAVA, ORŞ. VICOVU DE SUS, STR. CALEA CERNĂUŢI, NR.188

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+125,7%
Profitul, față de anul trecut
+247,8%
Creștere anuală compusă
+125,7%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

74clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate21.22%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.27 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate10.97%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare78.78%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință125.68%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA7420242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate0lei
I2Active circulante13.386lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe0lei
I5Casa și conturi la bănci13.386lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii10.546lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri2.840lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă74.420lei
I14Venituri totale74.420lei
I15Cheltuieli totale64.618lei
I16Profit brut9.802lei
I18Profit net8.161lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2025

Marjă netă10,97%
Marjă brută13,17%
Rentabilitatea capitalurilor287,36%
Rentabilitatea activelor60,97%
Grad de îndatorare78,78%
Lichiditate curentă1,27
Cifră de afaceri pe salariat74.420lei
Fond de rulment2.840lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
125,68%
Creștere anuală compusă
125,68%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea R · Spectacole, activități culturale și recreative

9313 Activități ale centrelor de fitness

Cele mai nou înregistrate în județul Suceava

Întrebări despre GYM STAR BUCOVINA S.R.L.

Ce cifră de afaceri are GYM STAR BUCOVINA S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 74.420 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 8.161 lei.
GYM STAR BUCOVINA S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus GYM STAR BUCOVINA S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are GYM STAR BUCOVINA S.R.L.?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are GYM STAR BUCOVINA S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 10.546 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are GYM STAR BUCOVINA S.R.L.?
74 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
GYM STAR BUCOVINA S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are GYM STAR BUCOVINA S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9313 — Activităţi ale centrelor de fitness.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .