DELTA SIS S.R.L.

Activă

8009 Alte activități de securitate n.c.a.

DELTA SIS S.R.L. (CUI 49992122) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos, ILFOV, înregistrată la 23 aprilie 2024, cu activitatea principală „alte activități de securitate n.c.a.” (CAEN 8009).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 2.296.339 lei, profit net de 373.543 lei, datorii de 1.363.132 lei, capitaluri proprii de 438.743 lei, 3 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 91 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

91

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

91 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Solvabilitate
10.78%

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

2.296.339lei

Venituri totale

2.297.307lei

Rezultat net

373.543lei

Datorii

1.363.132lei

Capitaluri proprii

438.743lei

Capital de lucru

2.547.675lei

Salariați

3

Cifră de afaceri pe salariat

765.446lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2024003104235
Data înregistrării
23 aprilie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
8009 — Alte activități de securitate n.c.a.
Sediu social
JUD. ILFOV, SAT ŞTEFĂNEŞTII DE JOS COM. ŞTEFĂNEŞTII DE JOS, LINIA DE CENTURĂ, NR.50, COMPLEX COSMOPOLIS. FAZA 1. C. 1. CAMERA NR. 1 (LIVING), BL.A9, ET.2, AP.202

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+480,7%
Profitul, față de anul trecut
+137,4%
Creștere anuală compusă
+480,7%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

91clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate10.78%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate2.87 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate16.27%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare33.51%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință480.71%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA9120242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate157.559lei
I2Active circulante3.910.807lei
I3Stocuri20.162lei
I4Creanțe3.770.788lei
I5Casa și conturi la bănci119.857lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii1.363.132lei
I8Venituri în avans2.266.491lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri438.743lei
I11Capital subscris vărsat1.000lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă2.296.339lei
I14Venituri totale2.297.307lei
I15Cheltuieli totale1.847.820lei
I16Profit brut449.487lei
I18Profit net373.543lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați3

Indicatori · 2025

Marjă netă16,27%
Marjă brută19,57%
Rentabilitatea capitalurilor85,14%
Rentabilitatea activelor9,18%
Grad de îndatorare33,51%
Lichiditate curentă2,87
Cifră de afaceri pe salariat765.446lei
Fond de rulment2.547.675lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
480,71%
Creștere anuală compusă
480,71%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea N · Servicii administrative și de suport

8009 Alte activități de protecție n.c.a.

Cele mai nou înregistrate în județul Ilfov

Întrebări despre DELTA SIS S.R.L.

Ce cifră de afaceri are DELTA SIS S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 2.296.339 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 373.543 lei.
DELTA SIS S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus DELTA SIS S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are DELTA SIS S.R.L.?
3 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are DELTA SIS S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 1.363.132 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are DELTA SIS S.R.L.?
91 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
DELTA SIS S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are DELTA SIS S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 8009 — Alte activități de securitate n.c.a..

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .