MOCHA MANOR S.R.L.

Activă

5630 Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor

MOCHA MANOR S.R.L. (CUI 49989488) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Miercurea Ciuc, HARGHITA, înregistrată la 23 aprilie 2024, cu activitatea principală „baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor” (CAEN 5630).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 988.550 lei, profit net de 45.202 lei, datorii de 127.497 lei, capitaluri proprii de 85.202 lei, 6 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 86 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

86

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

86 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Profitabilitate
4.57%

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

988.550lei

Venituri totale

1.184.376lei

Rezultat net

45.202lei

Datorii

127.497lei

Capitaluri proprii

85.202lei

Capital de lucru

85.202lei

Salariați

6

Cifră de afaceri pe salariat

164.758lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2024000203197
Data înregistrării
23 aprilie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
5630 — Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor
Sediu social
JUD. HARGHITA, MUN. MIERCUREA CIUC, BLD. TIMIŞOAREI, NR.24

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+199,6%
Profitul, față de anul trecut
-60,4%
Creștere anuală compusă
+199,6%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

86clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate40.06%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.67 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate4.57%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare59.94%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință199.62%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA8620242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate0lei
I2Active circulante212.699lei
I3Stocuri9.165lei
I4Creanțe174.373lei
I5Casa și conturi la bănci29.161lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii127.497lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri85.202lei
I11Capital subscris vărsat40.000lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă988.550lei
I14Venituri totale1.184.376lei
I15Cheltuieli totale1.101.727lei
I16Profit brut82.649lei
I18Profit net45.202lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați6

Indicatori · 2025

Marjă netă4,57%
Marjă brută8,36%
Rentabilitatea capitalurilor53,05%
Rentabilitatea activelor21,25%
Grad de îndatorare59,94%
Lichiditate curentă1,67
Cifră de afaceri pe salariat164.758lei
Fond de rulment85.202lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
199,62%
Creștere anuală compusă
199,62%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea I · Hoteluri și restaurante

5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Cele mai nou înregistrate în județul Harghita

Întrebări despre MOCHA MANOR S.R.L.

Ce cifră de afaceri are MOCHA MANOR S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 988.550 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 45.202 lei.
MOCHA MANOR S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus MOCHA MANOR S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are MOCHA MANOR S.R.L.?
6 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are MOCHA MANOR S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 127.497 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are MOCHA MANOR S.R.L.?
86 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
MOCHA MANOR S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are MOCHA MANOR S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 5630 — Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .