AGRO AGER ANDREI S.R.L.

Activă

0145 Creşterea ovinelor şi caprinelor

AGRO AGER ANDREI S.R.L. (CUI 49988253) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Valea Oilor Com. Bălţaţi, IAŞI, înregistrată la 23 aprilie 2024, cu activitatea principală „creşterea ovinelor şi caprinelor” (CAEN 0145).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 820.915 lei, profit net de 112.488 lei, datorii de 763.503 lei, capitaluri proprii de 112.688 lei, 0 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 69 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

69

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

69 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
87.14%
Solvabilitate
12.86%

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

820.915lei

Venituri totale

891.366lei

Rezultat net

112.488lei

Datorii

763.503lei

Capitaluri proprii

112.688lei

Capital de lucru

107.771lei

Salariați

0

Cifră de afaceri pe salariat

—

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2024001481220
Data înregistrării
23 aprilie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
0145 — Creşterea ovinelor şi caprinelor
Sediu social
JUD. IAŞI, SAT VALEA OILOR COM. BĂLŢAŢI, , VOL 02. TIPUL 1. POZIŢIA 31. CONSTRUCŢIA C3

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
—
Profitul, față de anul trecut
—
Creștere anuală compusă
—

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Risc, 2025

69clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate12.86%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.14 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate13.7%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare87.14%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendințănull%

    Fără anul anterior comparabil, tendința nu se poate evalua.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA6920242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate4.917lei
I2Active circulante871.274lei
I3Stocuri97.338lei
I4Creanțe767.070lei
I5Casa și conturi la bănci6.866lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii763.503lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri112.688lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă820.915lei
I14Venituri totale891.366lei
I15Cheltuieli totale770.835lei
I16Profit brut120.531lei
I18Profit net112.488lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați0

Indicatori · 2025

Marjă netă13,7%
Marjă brută14,68%
Rentabilitatea capitalurilor99,82%
Rentabilitatea activelor12,84%
Grad de îndatorare87,14%
Lichiditate curentă1,14
Cifră de afaceri pe salariat—
Fond de rulment107.771lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
—
Creștere anuală compusă
—

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea A · Agricultură, silvicultură și pescuit

0145 Creșterea ovinelor și caprinelor

Cele mai nou înregistrate în județul Iași

Întrebări despre AGRO AGER ANDREI S.R.L.

Ce cifră de afaceri are AGRO AGER ANDREI S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 820.915 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 112.488 lei.
AGRO AGER ANDREI S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus AGRO AGER ANDREI S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are AGRO AGER ANDREI S.R.L.?
0 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are AGRO AGER ANDREI S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 763.503 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are AGRO AGER ANDREI S.R.L.?
69 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
AGRO AGER ANDREI S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are AGRO AGER ANDREI S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 0145 — Creşterea ovinelor şi caprinelor.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .