NMB CONSTOR S.R.L.

Activă

4730 Comerţ cu amănuntul al carburanţilor pentru autovehicule în magazine specializate

NMB CONSTOR S.R.L. (CUI 49978209) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sector 1 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, înregistrată la 22 aprilie 2024, cu activitatea principală „comerţ cu amănuntul al carburanţilor pentru autovehicule în magazine specializate” (CAEN 4730).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 2.607.119 lei, profit net de 1.475 lei, datorii de 670.469 lei, capitaluri proprii de 1.399 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 50 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

50

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

50 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
99.79%
Solvabilitate
0.21%

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

2.607.119lei

Venituri totale

2.611.174lei

Rezultat net

1.475lei

Datorii

670.469lei

Capitaluri proprii

1.399lei

Capital de lucru

1.399lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

1.303.560lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J40/8376/2024
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J2024008376400
Data înregistrării
22 aprilie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
4730 — Comerţ cu amănuntul al carburanţilor pentru autovehicule în magazine specializate
Sediu social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, BLD NICOLAE BĂLCESCU, NR.30, ET.3, AP.3B

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+687,6%
Profitul, față de anul trecut
+634,4%
Creștere anuală compusă
+687,6%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

50clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate0.21%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate1 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate0.06%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare99.79%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință687.56%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA5020242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate0lei
I2Active circulante671.868lei
I3Stocuri132.980lei
I4Creanțe505.736lei
I5Casa și conturi la bănci33.152lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii670.469lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri1.399lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă2.607.119lei
I14Venituri totale2.611.174lei
I15Cheltuieli totale2.607.353lei
I16Profit brut3.821lei
I18Profit net1.475lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă0,06%
Marjă brută0,15%
Rentabilitatea capitalurilor105,43%
Rentabilitatea activelor0,22%
Grad de îndatorare99,79%
Lichiditate curentă1,00
Cifră de afaceri pe salariat1,3 mil.lei
Fond de rulment1.399lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
687,56%
Creștere anuală compusă
687,56%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea G · Comerț cu ridicata și cu amănuntul

4730 Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule

Cele mai nou înregistrate în județul București

Întrebări despre NMB CONSTOR S.R.L.

Ce cifră de afaceri are NMB CONSTOR S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 2.607.119 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 1.475 lei.
NMB CONSTOR S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus NMB CONSTOR S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are NMB CONSTOR S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are NMB CONSTOR S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 670.469 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are NMB CONSTOR S.R.L.?
50 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
NMB CONSTOR S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are NMB CONSTOR S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4730 — Comerţ cu amănuntul al carburanţilor pentru autovehicule în magazine specializate.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .