ENDURO SURVEY S.R.L.

Activă

7112 Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea

ENDURO SURVEY S.R.L. (CUI 49977718) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Loc. Feteşti-Gara Mun. Feteşti, IALOMIŢA, înregistrată la 19 aprilie 2024, cu activitatea principală „activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea” (CAEN 7112).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 144.600 lei, profit net de 42.276 lei, datorii de 55.378 lei, capitaluri proprii de 39.170 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 89 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

89

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

89 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Istoricul rezultatelor
1 ani

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

144.600lei

Venituri totale

144.600lei

Rezultat net

42.276lei

Datorii

55.378lei

Capitaluri proprii

39.170lei

Capital de lucru

35.957lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

72.300lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J21/226/2024
Data înregistrării
19 aprilie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
7112 — Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea
Sediu social
JUD. IALOMIŢA, LOC. FETEŞTI-GARA MUN. FETEŞTI, STR. GRAUSOR, NR.2E, BL.G3, SC.A, ET.4, AP.17

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+955,5%
Profitul, față de anul trecut
+1.378,8%
Creștere anuală compusă
+955,5%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

89clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate41.65%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.65 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate29.24%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare58.89%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință955.47%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA8920242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate2.700lei
I2Active circulante91.335lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe8.183lei
I5Casa și conturi la bănci83.152lei
I6Cheltuieli în avans513lei

Pasiv

I7Datorii55.378lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri39.170lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă144.600lei
I14Venituri totale144.600lei
I15Cheltuieli totale94.517lei
I16Profit brut50.083lei
I18Profit net42.276lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă29,24%
Marjă brută34,64%
Rentabilitatea capitalurilor107,93%
Rentabilitatea activelor44,96%
Grad de îndatorare58,89%
Lichiditate curentă1,65
Cifră de afaceri pe salariat72.300lei
Fond de rulment35.957lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
955,47%
Creștere anuală compusă
955,47%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea M · Activități profesionale, științifice și tehnice

7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Cele mai nou înregistrate în județul Ialomița

Întrebări despre ENDURO SURVEY S.R.L.

Ce cifră de afaceri are ENDURO SURVEY S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 144.600 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 42.276 lei.
ENDURO SURVEY S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus ENDURO SURVEY S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are ENDURO SURVEY S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are ENDURO SURVEY S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 55.378 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are ENDURO SURVEY S.R.L.?
89 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
ENDURO SURVEY S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are ENDURO SURVEY S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 7112 — Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .