TENDERWISE SOLUTIONS S.R.L.

Activă

7022 Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management

TENDERWISE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 49976666) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Becicherecu Mic Com. Becicherecu Mic, TIMIŞ, înregistrată la 19 aprilie 2024, cu activitatea principală „activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management” (CAEN 7022).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 285.481 lei, profit net de 73.186 lei, datorii de 185.741 lei, capitaluri proprii de 73.426 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 78 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

78

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

78 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
71.67%
Solvabilitate
28.33%

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

285.481lei

Venituri totale

285.485lei

Rezultat net

73.186lei

Datorii

185.741lei

Capitaluri proprii

73.426lei

Capital de lucru

71.187lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

285.481lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J35/1678/2024
Data înregistrării
19 aprilie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
7022 — Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management
Sediu social
JUD. TIMIŞ, SAT BECICHERECU MIC COM. BECICHERECU MIC, STR. BERZELOR, NR.1

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+74,1%
Profitul, față de anul trecut
+202,3%
Creștere anuală compusă
+74,1%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

78clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate28.33%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.38 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate25.64%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare71.67%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință74.07%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA7820242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate2.239lei
I2Active circulante256.928lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe218.974lei
I5Casa și conturi la bănci37.954lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii185.741lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri73.426lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă285.481lei
I14Venituri totale285.485lei
I15Cheltuieli totale197.573lei
I16Profit brut87.912lei
I18Profit net73.186lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2025

Marjă netă25,64%
Marjă brută30,79%
Rentabilitatea capitalurilor99,67%
Rentabilitatea activelor28,24%
Grad de îndatorare71,67%
Lichiditate curentă1,38
Cifră de afaceri pe salariat285.481lei
Fond de rulment71.187lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
74,07%
Creștere anuală compusă
74,07%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea M · Activități profesionale, științifice și tehnice

7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management

Cele mai nou înregistrate în județul Timiș

Întrebări despre TENDERWISE SOLUTIONS S.R.L.

Ce cifră de afaceri are TENDERWISE SOLUTIONS S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 285.481 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 73.186 lei.
TENDERWISE SOLUTIONS S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus TENDERWISE SOLUTIONS S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are TENDERWISE SOLUTIONS S.R.L.?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are TENDERWISE SOLUTIONS S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 185.741 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are TENDERWISE SOLUTIONS S.R.L.?
78 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
TENDERWISE SOLUTIONS S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are TENDERWISE SOLUTIONS S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 7022 — Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .