BREEZE ZEN S.R.L.

Activă

4322 Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat

BREEZE ZEN S.R.L. (CUI 49975741) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Gulia Com. Tărtăşeşti, DÂMBOVIŢA, înregistrată la 19 aprilie 2024, cu activitatea principală „lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat” (CAEN 4322).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 161.193 lei, profit net de 1.075 lei, datorii de 10.751 lei, capitaluri proprii de 56.116 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 86 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

86

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

86 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Profitabilitate
0.67%

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

161.193lei

Venituri totale

161.239lei

Rezultat net

1.075lei

Datorii

10.751lei

Capitaluri proprii

56.116lei

Capital de lucru

49.796lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

161.193lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J15/643/2024
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J2024000643151
Data înregistrării
19 aprilie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
4322 — Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
Sediu social
JUD. DÂMBOVIŢA, SAT GULIA COM. TĂRTĂŞEŞTI, STR. SAMURCAŞI, NR.2L

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+9,9%
Profitul, față de anul trecut
-98%
Creștere anuală compusă
+9,9%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

86clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate91.18%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate5.63 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate0.67%

    Marjă netă foarte subțire.

  • Îndatorare17.47%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință9.87%

    Cifra de afaceri a crescut.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA8620242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate996lei
I2Active circulante60.547lei
I3Stocuri30.990lei
I4Creanțe7.384lei
I5Casa și conturi la bănci22.173lei
I6Cheltuieli în avans5.324lei

Pasiv

I7Datorii10.751lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri56.116lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă161.193lei
I14Venituri totale161.239lei
I15Cheltuieli totale158.552lei
I16Profit brut2.687lei
I18Profit net1.075lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2025

Marjă netă0,67%
Marjă brută1,67%
Rentabilitatea capitalurilor1,92%
Rentabilitatea activelor1,75%
Grad de îndatorare17,47%
Lichiditate curentă5,63
Cifră de afaceri pe salariat161.193lei
Fond de rulment49.796lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
9,87%
Creștere anuală compusă
9,87%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea F · Construcții

4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

Cele mai nou înregistrate în județul Dâmbovița

Întrebări despre BREEZE ZEN S.R.L.

Ce cifră de afaceri are BREEZE ZEN S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 161.193 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 1.075 lei.
BREEZE ZEN S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus BREEZE ZEN S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are BREEZE ZEN S.R.L.?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are BREEZE ZEN S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 10.751 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are BREEZE ZEN S.R.L.?
86 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
BREEZE ZEN S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are BREEZE ZEN S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4322 — Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .