VELVET VANITY STUDIO S.R.L.
Activă9602 Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare
VELVET VANITY STUDIO S.R.L. (CUI 49955817) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Drăgeşti Com. Todireşti, VASLUI, înregistrată la 17 aprilie 2024, cu activitatea principală „coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare” (CAEN 9602).
A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 34.767 lei, profit net de 341 lei, datorii de 21.360 lei, capitaluri proprii de -18.380 lei, 0 salariați.
Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 26 din 100, clasa E — risc foarte ridicat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.
Din bilanțul depus pe 2025
Toți cei 2 ani, cu grafice și indicatori →Scor de risc · clasa E
Risc foarte ridicat
26 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.
- Capitaluri proprii negative: pierderile acumulate depășesc capitalul firmei.
- Datoriile depășesc totalul activelor.
- Activele circulante nu acoperă datoriile.
- Solvabilitate
- -616.78%
- Îndatorare
- 716.78%
Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.
Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul
Cifra de afaceri
34.767lei
Venituri totale
34.767lei
Rezultat net
341lei
Datorii
21.360lei
Capitaluri proprii
-18.380lei
Capital de lucru
-18.380lei
Salariați
0
Cifră de afaceri pe salariat
—
Identitate și situație fiscală
ANAF, Registrul comerțului
În registrul comerțului
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Tip entitate
- SRL
- Stare
- Activă
- Nr. registrul comerțului
- J37/313/2024
- Data înregistrării
- 17 aprilie 2024
Activitate și sediu
- Activitate principală
- 9602 — Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare
- Sediu social
- JUD. VASLUI, SAT DRĂGEŞTI COM. TODIREŞTI, DRĂGEŞTI, NR.97
Situație fiscală
TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.
Date de contact și reprezentanți
Declarații fiscale, registru, surse publice
Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali
Situații financiare
Ministerul Finanțelor
Evoluția firmei
2024–2025, în lei
Cifra de afaceri și profitul
Salariați
- Cifra de afaceri, față de 2024
- +148,3%
- Profitul, față de anul trecut
- +101,8%
- Creștere anuală compusă
- +148,3%
Cifra de afaceri
Venitul din activitatea de bază.
Profitul sau pierderea
Rezultatul net al exercițiului.
Active totale
Imobilizate plus circulante.
Datorii
Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.
Capitaluri proprii
Ce rămâne acționarilor după datorii.
Risc, 2025
Risc foarte ridicat
Ce l-a dat
- Solvabilitate-616.78%
Capitalurile proprii sunt negative: pierderile acumulate depășesc capitalul firmei.
- Lichiditate0.14 x
Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.
- Profitabilitate0.98%
Marjă netă foarte subțire.
- Îndatorare716.78%
Datoriile depășesc valoarea activelor.
- Tendință148.34%
Creștere puternică a cifrei de afaceri.
- Istoricul rezultatelor1 ani
Un an cu pierdere în perioada analizată.
Evoluția scorului
2024–2025, exercițiu cu exercițiuApasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.
2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială
Activ
Pasiv
Contul de profit și pierdere
Indicatori · 2025
Cifra de afaceri în timp
- Creștere în ultimul an
- 148,34%
- Creștere anuală compusă
- 148,34%
Acționari și asociați
Citite cu AI din actele firmei
Cine deține firma, cu procentele
Datorii la bugetul de stat
ANAF, listele de restanțe
Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric
Achiziții publice
SICAP
Contractele publice, cu clienții și valorile lor
Licențe și autorizații
ARR, ANRE
Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor
Activități CAEN autorizate
Registrul comerțului
Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală
Dosare în instanță
Portalul instanțelor de judecată
Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei
Buletinul Procedurilor de Insolvență
BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele
Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență
Creditorii din insolvență
BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar
Cine are de luat bani de la firmă și cât
Monitorul Oficial
Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a
Actele publicate în Monitorul Oficial
Firme din același domeniu
Secțiunea S · Alte activități de servicii
9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare
Cele mai nou înregistrate în județul Vaslui
- CHIPCEA CONSTANTIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ CUI 50911652 · Sat Lacu Babei Com. Bogdana · înființată 20.11.2024PFA
- BARBERSHOP IONUT S.R.L. CUI 50817907 · Sat Rădeni Com. Dragomireşti · înființată 04.11.2024SRL
- CLANCIUS BARBERIA S.R.L. CUI 50770596 · Mun. Bârlad · înființată 25.10.2024SRL
- BCG & JRR STYLE S.R.L. CUI 50766951 · Sat Şerboteşti Com. Soleşti · înființată 25.10.2024SRL
- IRISEMA S.R.L. CUI 50759970 · Mun. Vaslui · înființată 24.10.2024SRL
- CUPŞANAR E. VIVIAN-IOAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ CUI 50762224 · Mun. Vaslui · înființată 24.10.2024PFA
Întrebări despre VELVET VANITY STUDIO S.R.L.
- Ce cifră de afaceri are VELVET VANITY STUDIO S.R.L.?
- În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 34.767 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 341 lei.
- VELVET VANITY STUDIO S.R.L. mai este activă?
- În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
- Câte bilanțuri a depus VELVET VANITY STUDIO S.R.L.?
- 2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
- Câți angajați are VELVET VANITY STUDIO S.R.L.?
- 0 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
- Ce datorii are VELVET VANITY STUDIO S.R.L.?
- În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 21.360 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
- Ce scor de risc are VELVET VANITY STUDIO S.R.L.?
- 26 din 100, clasa E (risc foarte ridicat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
- VELVET VANITY STUDIO S.R.L. este în insolvență?
- În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
- Ce cod CAEN are VELVET VANITY STUDIO S.R.L.?
- Activitatea principală este CAEN 9602 — Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare.
Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .