CIO CODE S.R.L.
Activă6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
CIO CODE S.R.L. (CUI 49926633) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Goreni Com. Batoş, MUREŞ, înregistrată la 11 aprilie 2024, cu activitatea principală „prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe” (CAEN 6310).
A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 215.500 lei, profit net de 80.708 lei, datorii de 190.599 lei, capitaluri proprii de 83.576 lei, 1 salariat.
Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 71 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.
Din bilanțul depus pe 2025
Toți cei 2 ani, cu grafice și indicatori →Scor de risc · clasa B
Risc scăzut
71 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.
- Activele circulante nu acoperă datoriile.
- Lichiditate
- 0.4 x
- Îndatorare
- 69.55%
Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.
Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul
Cifra de afaceri
215.500lei
Venituri totale
220.541lei
Rezultat net
80.708lei
Datorii
190.599lei
Capitaluri proprii
83.576lei
Capital de lucru
-114.956lei
Salariați
1
Cifră de afaceri pe salariat
215.500lei
Identitate și situație fiscală
ANAF, Registrul comerțului
În registrul comerțului
- Formă juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Tip entitate
- SRL
- Stare
- Activă
- Nr. registrul comerțului
- J2024000584267
- Data înregistrării
- 11 aprilie 2024
Activitate și sediu
- Activitate principală
- 6310 — Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
- Sediu social
- JUD. MUREŞ, SAT GORENI COM. BATOŞ, , NR.247
Situație fiscală
TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.
Date de contact și reprezentanți
Declarații fiscale, registru, surse publice
Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali
Situații financiare
Ministerul Finanțelor
Evoluția firmei
2024–2025, în lei
Cifra de afaceri și profitul
Salariați
- Cifra de afaceri, față de 2024
- +53,9%
- Profitul, față de anul trecut
- +23,2%
- Creștere anuală compusă
- +53,9%
Cifra de afaceri
Venitul din activitatea de bază.
Profitul sau pierderea
Rezultatul net al exercițiului.
Active totale
Imobilizate plus circulante.
Datorii
Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.
Capitaluri proprii
Ce rămâne acționarilor după datorii.
Salariați
Numărul mediu din cursul anului.
Cifra de afaceri pe salariat
Cât produce, în medie, un angajat.
Risc, 2025
Risc scăzut
Ce l-a dat
- Solvabilitate30.5%
Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.
- Lichiditate0.4 x
Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.
- Profitabilitate37.45%
Marjă netă ridicată.
- Îndatorare69.55%
Îndatorare ridicată.
- Tendință53.87%
Creștere puternică a cifrei de afaceri.
- Istoricul rezultatelor0 ani
Fără pierderi în anii analizați.
Evoluția scorului
2024–2025, exercițiu cu exercițiuApasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.
2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială
Activ
Pasiv
Contul de profit și pierdere
Indicatori · 2025
Cifra de afaceri în timp
- Creștere în ultimul an
- 53,87%
- Creștere anuală compusă
- 53,87%
Acționari și asociați
Citite cu AI din actele firmei
Cine deține firma, cu procentele
Datorii la bugetul de stat
ANAF, listele de restanțe
Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric
Achiziții publice
SICAP
Contractele publice, cu clienții și valorile lor
Licențe și autorizații
ARR, ANRE
Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor
Activități CAEN autorizate
Registrul comerțului
Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală
Dosare în instanță
Portalul instanțelor de judecată
Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei
Buletinul Procedurilor de Insolvență
BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele
Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență
Creditorii din insolvență
BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar
Cine are de luat bani de la firmă și cât
Monitorul Oficial
Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a
Actele publicate în Monitorul Oficial
Firme din același domeniu
Secțiunea K · Intermedieri financiare și asigurări
6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
Cele mai nou înregistrate în județul Mureș
- APPWAY S.R.L. CUI 55480100 · Sat Albeşti Com. Albeşti · înființată 24.08.2026TVASRL
- NAGY Z. ZOLTAN ATTILA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ CUI 54503885 · Sat Suveica Com. Acăţari · înființată 17.04.2026PFA
- SOUTH DATA CENTER S.R.L. CUI 53334702 · Mun. Târgu Mureş · înființată 20.01.2026TVASRL
- DIGITAL DATA SYSTEMS S.R.L. CUI 53334729 · Mun. Târgu Mureş · înființată 20.01.2026SRL
- SIMPLE SUPPORT SERVICES S.R.L. CUI 53168790 · Sat Chibed Com. Chibed · înființată 19.12.2025TVASRL
- GONGFLIX S.R.L. CUI 53155898 · Mun. Târgu Mureş · înființată 18.12.2025SRL
Întrebări despre CIO CODE S.R.L.
- Ce cifră de afaceri are CIO CODE S.R.L.?
- În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 215.500 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 80.708 lei.
- CIO CODE S.R.L. mai este activă?
- În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
- Câte bilanțuri a depus CIO CODE S.R.L.?
- 2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
- Câți angajați are CIO CODE S.R.L.?
- 1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
- Ce datorii are CIO CODE S.R.L.?
- În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 190.599 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
- Ce scor de risc are CIO CODE S.R.L.?
- 71 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
- CIO CODE S.R.L. este în insolvență?
- În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
- Ce cod CAEN are CIO CODE S.R.L.?
- Activitatea principală este CAEN 6310 — Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe.
Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .