A V BONG BUILD S.R.L.

Activă

4120 Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

A V BONG BUILD S.R.L. (CUI 49909829) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Orş. Slănic Moldova, BACĂU, înregistrată la 9 aprilie 2024, cu activitatea principală „lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale” (CAEN 4120).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 66.733 lei, profit net de 25.299 lei, datorii de 84.277 lei, capitaluri proprii de 23.970 lei, 0 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 74 din 100, clasa B — risc scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

74

Scor de risc · clasa B

Risc scăzut

74 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
Îndatorare
77.86%
Istoricul rezultatelor
1 ani

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

66.733lei

Venituri totale

66.733lei

Rezultat net

25.299lei

Datorii

84.277lei

Capitaluri proprii

23.970lei

Capital de lucru

23.970lei

Salariați

0

Cifră de afaceri pe salariat

—

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J4/606/2024
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J04/606/2024
Data înregistrării
9 aprilie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
4120 — Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
Sediu social
JUD. BACĂU, ORŞ. SLĂNIC MOLDOVA, STR. ŞTEFAN CEL MARE, NR.18

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+417,1%
Profitul, față de anul trecut
+1.754,6%
Creștere anuală compusă
+417,1%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Risc, 2025

74clasa B

Risc scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate22.14%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.28 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate37.91%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare77.86%

    Îndatorare ridicată.

  • Tendință417.07%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA7420242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate0lei
I2Active circulante108.247lei
I3Stocuri52.385lei
I4Creanțe6.018lei
I5Casa și conturi la bănci49.844lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii84.277lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri23.970lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă66.733lei
I14Venituri totale66.733lei
I15Cheltuieli totale41.434lei
I16Profit brut25.299lei
I18Profit net25.299lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați0

Indicatori · 2025

Marjă netă37,91%
Marjă brută37,91%
Rentabilitatea capitalurilor105,54%
Rentabilitatea activelor23,37%
Grad de îndatorare77,86%
Lichiditate curentă1,28
Cifră de afaceri pe salariat—
Fond de rulment23.970lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
417,07%
Creștere anuală compusă
417,07%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea F · Construcții

4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Cele mai nou înregistrate în județul Bacău

Întrebări despre A V BONG BUILD S.R.L.

Ce cifră de afaceri are A V BONG BUILD S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 66.733 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 25.299 lei.
A V BONG BUILD S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus A V BONG BUILD S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are A V BONG BUILD S.R.L.?
0 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are A V BONG BUILD S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 84.277 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are A V BONG BUILD S.R.L.?
74 din 100, clasa B (risc scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
A V BONG BUILD S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are A V BONG BUILD S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4120 — Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .