WEBPULSE TECHNOLOGIES S.R.L.

Activă

6201 Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

WEBPULSE TECHNOLOGIES S.R.L. (CUI 49901582) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Oradea, BIHOR, înregistrată la 8 aprilie 2024, cu activitatea principală „activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)” (CAEN 6201).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 495.604 lei, profit net de 315.851 lei, datorii de 104.950 lei, capitaluri proprii de 316.051 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 100 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

100

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

100 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

495.604lei

Venituri totale

497.188lei

Rezultat net

315.851lei

Datorii

104.950lei

Capitaluri proprii

316.051lei

Capital de lucru

309.063lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

247.802lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J5/1019/2024
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J05/1019/2024
Data înregistrării
8 aprilie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
6201 — Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Sediu social
JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. BLAISE PASCAL, NR.14, BL.X86, ET.4, AP.20

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+40,9%
Profitul, față de anul trecut
+60%
Creștere anuală compusă
+40,9%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

100clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate75.07%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate3.94 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate63.73%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare24.93%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință40.94%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA10020242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate6.988lei
I2Active circulante414.013lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe347.829lei
I5Casa și conturi la bănci66.184lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii104.950lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri316.051lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă495.604lei
I14Venituri totale497.188lei
I15Cheltuieli totale166.760lei
I16Profit brut330.428lei
I18Profit net315.851lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă63,73%
Marjă brută66,67%
Rentabilitatea capitalurilor99,94%
Rentabilitatea activelor75,02%
Grad de îndatorare24,93%
Lichiditate curentă3,94
Cifră de afaceri pe salariat247.802lei
Fond de rulment309.063lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
40,94%
Creștere anuală compusă
40,94%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea J · Informații și comunicații

6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

Cele mai nou înregistrate în județul Bihor

Întrebări despre WEBPULSE TECHNOLOGIES S.R.L.

Ce cifră de afaceri are WEBPULSE TECHNOLOGIES S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 495.604 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 315.851 lei.
WEBPULSE TECHNOLOGIES S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus WEBPULSE TECHNOLOGIES S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are WEBPULSE TECHNOLOGIES S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are WEBPULSE TECHNOLOGIES S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 104.950 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are WEBPULSE TECHNOLOGIES S.R.L.?
100 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
WEBPULSE TECHNOLOGIES S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are WEBPULSE TECHNOLOGIES S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 6201 — Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .