LMM EVENTS S.R.L.

Activă

7420 Activităţi fotografice

LMM EVENTS S.R.L. (CUI 49890840) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Coşereni Com. Coşereni, IALOMIŢA, înregistrată la 4 aprilie 2024, cu activitatea principală „activităţi fotografice” (CAEN 7420).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 15.550 lei, profit net de 542 lei, datorii de 8.916 lei, capitaluri proprii de 410 lei, 0 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 43 din 100, clasa D — risc ridicat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

43

Scor de risc · clasa D

Risc ridicat

43 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.48 x
Îndatorare
95.6%

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

15.550lei

Venituri totale

15.550lei

Rezultat net

542lei

Datorii

8.916lei

Capitaluri proprii

410lei

Capital de lucru

-4.665lei

Salariați

0

Cifră de afaceri pe salariat

—

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2024000198213
Data înregistrării
4 aprilie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
7420 — Activităţi fotografice
Sediu social
JUD. IALOMIŢA, SAT COŞERENI COM. COŞERENI, STR. ZORILOR, NR.3

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+52,5%
Profitul, față de anul trecut
+333,6%
Creștere anuală compusă
+52,5%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Risc, 2025

43clasa D

Risc ridicat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate4.4%

    Firma e finanțată aproape numai din datorii.

  • Lichiditate0.48 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate3.49%

    Marjă netă modestă.

  • Îndatorare95.6%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință52.45%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA4320242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate5.075lei
I2Active circulante4.251lei
I3Stocuri800lei
I4Creanțe0lei
I5Casa și conturi la bănci3.451lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii8.916lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri410lei
I11Capital subscris vărsat100lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă15.550lei
I14Venituri totale15.550lei
I15Cheltuieli totale14.924lei
I16Profit brut626lei
I18Profit net542lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați0

Indicatori · 2025

Marjă netă3,49%
Marjă brută4,03%
Rentabilitatea capitalurilor132,2%
Rentabilitatea activelor5,81%
Grad de îndatorare95,6%
Lichiditate curentă0,48
Cifră de afaceri pe salariat—
Fond de rulment-4.665lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
52,45%
Creștere anuală compusă
52,45%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea M · Activități profesionale, științifice și tehnice

7420 Activități fotografice

Cele mai nou înregistrate în județul Ialomița

Întrebări despre LMM EVENTS S.R.L.

Ce cifră de afaceri are LMM EVENTS S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 15.550 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 542 lei.
LMM EVENTS S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus LMM EVENTS S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are LMM EVENTS S.R.L.?
0 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are LMM EVENTS S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 8.916 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are LMM EVENTS S.R.L.?
43 din 100, clasa D (risc ridicat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
LMM EVENTS S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are LMM EVENTS S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 7420 — Activităţi fotografice.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .