FRIZERIA NUŢI S.R.L.

Activă

9602 Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare

FRIZERIA NUŢI S.R.L. (CUI 49886857) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Capu Coastei Com. Malu cu Flori, DÂMBOVIŢA, înregistrată la 4 aprilie 2024, cu activitatea principală „coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare” (CAEN 9602).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 23.665 lei, profit net de 27.452 lei, datorii de 11.694 lei, capitaluri proprii de -10.726 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 34 din 100, clasa E — risc foarte ridicat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

34

Scor de risc · clasa E

Risc foarte ridicat

34 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Capitaluri proprii negative: pierderile acumulate depășesc capitalul firmei.
  • Datoriile depășesc totalul activelor.
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.

Din cei șase factori ieșeau 38 de puncte, dar scorul e plafonat la 34: o firmă în situația asta nu poate fi socotită mai bună de atât, oricât de bine ar arăta restul cifrelor.

Solvabilitate
-1108.06%
Îndatorare
1208.06%

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

23.665lei

Venituri totale

124.465lei

Rezultat net

27.452lei

Datorii

11.694lei

Capitaluri proprii

-10.726lei

Capital de lucru

-10.726lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

23.665lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J15/546/2024
Data înregistrării
4 aprilie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
9602 — Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare
Sediu social
JUD. DÂMBOVIŢA, SAT CAPU COASTEI COM. MALU CU FLORI, NR.102

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+53,5%
Profitul, față de anul trecut
+171,5%
Creștere anuală compusă
+53,5%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

34clasa E

Risc foarte ridicat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate-1108.06%

    Capitalurile proprii sunt negative: pierderile acumulate depășesc capitalul firmei.

  • Lichiditate0.08 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate116%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare1208.06%

    Datoriile depășesc valoarea activelor.

  • Tendință53.51%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA3420242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate0lei
I2Active circulante968lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe0lei
I5Casa și conturi la bănci968lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii11.694lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri-10.726lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă23.665lei
I14Venituri totale124.465lei
I15Cheltuieli totale95.769lei
I16Profit brut28.696lei
I18Profit net27.452lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2025

Marjă netă116%
Marjă brută121,26%
Rentabilitatea capitalurilor-255,94%
Rentabilitatea activelor2.835,95%
Grad de îndatorare1.208,06%
Lichiditate curentă0,08
Cifră de afaceri pe salariat23.665lei
Fond de rulment-10.726lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
53,51%
Creștere anuală compusă
53,51%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea S · Alte activități de servicii

9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Cele mai nou înregistrate în județul Dâmbovița

Întrebări despre FRIZERIA NUŢI S.R.L.

Ce cifră de afaceri are FRIZERIA NUŢI S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 23.665 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 27.452 lei.
FRIZERIA NUŢI S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus FRIZERIA NUŢI S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are FRIZERIA NUŢI S.R.L.?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are FRIZERIA NUŢI S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 11.694 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are FRIZERIA NUŢI S.R.L.?
34 din 100, clasa E (risc foarte ridicat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
FRIZERIA NUŢI S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are FRIZERIA NUŢI S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9602 — Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .