TALENT PULSE S.R.L.

Activă

7810 Activităţi ale agenţiilor de plasare a forţei de muncă

TALENT PULSE S.R.L. (CUI 49878080) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Sat Cătămăreşti-Deal Com. Mihai Eminescu, BOTOŞANI, înregistrată la 3 aprilie 2024, cu activitatea principală „activităţi ale agenţiilor de plasare a forţei de muncă” (CAEN 7810).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 130.120 lei, profit net de 93.582 lei, datorii de 8.466 lei, capitaluri proprii de 93.822 lei, 0 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 100 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

100

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

100 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

130.120lei

Venituri totale

131.045lei

Rezultat net

93.582lei

Datorii

8.466lei

Capitaluri proprii

93.822lei

Capital de lucru

83.244lei

Salariați

0

Cifră de afaceri pe salariat

—

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2024000248073
Data înregistrării
3 aprilie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
7810 — Activităţi ale agenţiilor de plasare a forţei de muncă
Sediu social
JUD. BOTOŞANI, SAT CĂTĂMĂREŞTI-DEAL COM. MIHAI EMINESCU, STR. CRIZANTEMELOR, NR.8K

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+406,2%
Profitul, față de anul trecut
+538,3%
Creștere anuală compusă
+406,2%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Risc, 2025

100clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate91.72%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate10.83 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate71.92%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare8.28%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință406.21%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA10020242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate10.578lei
I2Active circulante91.710lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe70.106lei
I5Casa și conturi la bănci21.604lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii8.466lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri93.822lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă130.120lei
I14Venituri totale131.045lei
I15Cheltuieli totale19.361lei
I16Profit brut111.684lei
I18Profit net93.582lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați0

Indicatori · 2025

Marjă netă71,92%
Marjă brută85,83%
Rentabilitatea capitalurilor99,74%
Rentabilitatea activelor91,49%
Grad de îndatorare8,28%
Lichiditate curentă10,83
Cifră de afaceri pe salariat—
Fond de rulment83.244lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
406,21%
Creștere anuală compusă
406,21%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea N · Servicii administrative și de suport

7810 Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă

Cele mai nou înregistrate în județul Botoșani

Întrebări despre TALENT PULSE S.R.L.

Ce cifră de afaceri are TALENT PULSE S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 130.120 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 93.582 lei.
TALENT PULSE S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus TALENT PULSE S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are TALENT PULSE S.R.L.?
0 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are TALENT PULSE S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 8.466 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are TALENT PULSE S.R.L.?
100 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
TALENT PULSE S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are TALENT PULSE S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 7810 — Activităţi ale agenţiilor de plasare a forţei de muncă.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .