NOMADE AESTHETIC CLINIC S.R.L.

Activă

9602 Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare

NOMADE AESTHETIC CLINIC S.R.L. (CUI 49876950) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Iaşi, IAŞI, înregistrată la 3 aprilie 2024, cu activitatea principală „coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare” (CAEN 9602).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 253.375 lei, profit net de 47.406 lei, datorii de 195.365 lei, capitaluri proprii de 42.715 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 58 din 100, clasa C — risc moderat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

58

Scor de risc · clasa C

Risc moderat

58 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Activele circulante nu acoperă datoriile.
Lichiditate
0.46 x
Îndatorare
95.1%

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

253.375lei

Venituri totale

266.776lei

Rezultat net

47.406lei

Datorii

195.365lei

Capitaluri proprii

42.715lei

Capital de lucru

-104.659lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

253.375lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J22/1245/2024
Data înregistrării
3 aprilie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
9602 — Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare
Sediu social
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, ALEEA ROZELOR, NR.7A, CABINETUL NR. 33

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+754,8%
Profitul, față de anul trecut
+1.069,3%
Creștere anuală compusă
+754,8%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

58clasa C

Risc moderat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate20.79%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate0.46 x

    Activele circulante acoperă mai puțin de jumătate din datorii.

  • Profitabilitate18.71%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare95.1%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință754.75%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA5820242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate114.730lei
I2Active circulante90.706lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe0lei
I5Casa și conturi la bănci90.706lei
I6Cheltuieli în avans32.644lei

Pasiv

I7Datorii195.365lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri42.715lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă253.375lei
I14Venituri totale266.776lei
I15Cheltuieli totale209.775lei
I16Profit brut57.001lei
I18Profit net47.406lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2025

Marjă netă18,71%
Marjă brută22,5%
Rentabilitatea capitalurilor110,98%
Rentabilitatea activelor23,08%
Grad de îndatorare95,1%
Lichiditate curentă0,46
Cifră de afaceri pe salariat253.375lei
Fond de rulment-104.659lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
754,75%
Creștere anuală compusă
754,75%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea S · Alte activități de servicii

9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Cele mai nou înregistrate în județul Iași

Întrebări despre NOMADE AESTHETIC CLINIC S.R.L.

Ce cifră de afaceri are NOMADE AESTHETIC CLINIC S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 253.375 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 47.406 lei.
NOMADE AESTHETIC CLINIC S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus NOMADE AESTHETIC CLINIC S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are NOMADE AESTHETIC CLINIC S.R.L.?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are NOMADE AESTHETIC CLINIC S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 195.365 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are NOMADE AESTHETIC CLINIC S.R.L.?
58 din 100, clasa C (risc moderat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
NOMADE AESTHETIC CLINIC S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are NOMADE AESTHETIC CLINIC S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 9602 — Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .