MIRAVELI S.R.L.

Activă

8569 Activități de servicii-suport pentru învățământ

MIRAVELI S.R.L. (CUI 49873075) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Mun. Cluj-Napoca, CLUJ, înregistrată la 2 aprilie 2024, cu activitatea principală „activități de servicii-suport pentru învățământ” (CAEN 8569).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 393.552 lei, profit net de 35.952 lei, datorii de 42.394 lei, capitaluri proprii de 37.074 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 90 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

90

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

90 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

393.552lei

Venituri totale

393.599lei

Rezultat net

35.952lei

Datorii

42.394lei

Capitaluri proprii

37.074lei

Capital de lucru

37.074lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

196.776lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2024001683123
Data înregistrării
2 aprilie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
8569 — Activități de servicii-suport pentru învățământ
Sediu social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. AVRAM IANCU, NR.46

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+151,1%
Profitul, față de anul trecut
-32,6%
Creștere anuală compusă
+151,1%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

90clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate46.65%

    Echilibru bun între capitalul propriu și datorii.

  • Lichiditate1.87 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate9.14%

    Marjă netă sănătoasă.

  • Îndatorare53.35%

    Îndatorare moderată.

  • Tendință151.11%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA9020242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate0lei
I2Active circulante79.468lei
I3Stocuri7.046lei
I4Creanțe65.175lei
I5Casa și conturi la bănci7.247lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii42.394lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri37.074lei
I11Capital subscris vărsat0lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă393.552lei
I14Venituri totale393.599lei
I15Cheltuieli totale350.318lei
I16Profit brut43.281lei
I18Profit net35.952lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă9,14%
Marjă brută11%
Rentabilitatea capitalurilor96,97%
Rentabilitatea activelor45,24%
Grad de îndatorare53,35%
Lichiditate curentă1,87
Cifră de afaceri pe salariat196.776lei
Fond de rulment37.074lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
151,11%
Creștere anuală compusă
151,11%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea Q · Sănătate și asistență socială

8569 Activități de servicii-suport pentru învățământ

Cele mai nou înregistrate în județul Cluj

Întrebări despre MIRAVELI S.R.L.

Ce cifră de afaceri are MIRAVELI S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 393.552 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 35.952 lei.
MIRAVELI S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus MIRAVELI S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are MIRAVELI S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are MIRAVELI S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 42.394 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are MIRAVELI S.R.L.?
90 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
MIRAVELI S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are MIRAVELI S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 8569 — Activități de servicii-suport pentru învățământ.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .