TIMECHAIN BARNS S.R.L.

ActivăÎn dizolvare

6210 Activități de realizare a softului la comandă (software orientat client)

TIMECHAIN BARNS S.R.L. (CUI 49861887) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Loc. Cuptoare Mun. Reşiţa, CARAŞ-SEVERIN, înregistrată la 1 aprilie 2024, cu activitatea principală „activități de realizare a softului la comandă (software orientat client)” (CAEN 6210).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 263.110 lei, profit net de 196.943 lei, datorii de 9.398 lei, capitaluri proprii de 197.183 lei, 1 salariat.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 100 din 100, clasa A — risc foarte scăzut. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

100

Scor de risc · clasa A

Risc foarte scăzut

100 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

Firma e în dizolvare.

Dizolvarea e pasul dinaintea lichidării și a radierii. Scorul rămâne o citire a ultimului bilanț, nu o măsură a șanselor ca firma să mai existe anul viitor.

Ce s-a publicat în BPICine are de luat bani

35506580
EDCBA

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

263.110lei

Venituri totale

274.859lei

Rezultat net

196.943lei

Datorii

9.398lei

Capitaluri proprii

197.183lei

Capital de lucru

190.308lei

Salariați

1

Cifră de afaceri pe salariat

263.110lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă · În dizolvare
Mențiune în registru
dizolvare
Nr. registrul comerțului
J2024006825407
Data înregistrării
1 aprilie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
6210 — Activități de realizare a softului la comandă (software orientat client)
Sediu social
JUD. CARAŞ-SEVERIN, LOC. CUPTOARE MUN. REŞIŢA, CUPTOARE, NR.132

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
+23,5%
Profitul, față de anul trecut
+23%
Creștere anuală compusă
+23,5%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

100clasa A

Risc foarte scăzut

Ce l-a dat

  • Solvabilitate95.45%

    Peste jumătate din active sunt finanțate din capital propriu.

  • Lichiditate21.25 x

    Activele circulante acoperă confortabil datoriile.

  • Profitabilitate74.85%

    Marjă netă ridicată.

  • Îndatorare4.55%

    Îndatorare scăzută.

  • Tendință23.54%

    Creștere puternică a cifrei de afaceri.

  • Istoricul rezultatelor0 ani

    Fără pierderi în anii analizați.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA10020242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate6.875lei
I2Active circulante199.706lei
I3Stocuri0lei
I4Creanțe161.097lei
I5Casa și conturi la bănci38.609lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii9.398lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri197.183lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă263.110lei
I14Venituri totale274.859lei
I15Cheltuieli totale70.540lei
I16Profit brut204.319lei
I18Profit net196.943lei
I19Pierdere netă0lei
I20Număr mediu de salariați1

Indicatori · 2025

Marjă netă74,85%
Marjă brută77,66%
Rentabilitatea capitalurilor99,88%
Rentabilitatea activelor95,33%
Grad de îndatorare4,55%
Lichiditate curentă21,25
Cifră de afaceri pe salariat263.110lei
Fond de rulment190.308lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
23,54%
Creștere anuală compusă
23,54%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea K · Intermedieri financiare și asigurări

6210 Activități de realizare a softului la comandă (software orientat client)

Cele mai nou înregistrate în județul Caraș-Severin

Întrebări despre TIMECHAIN BARNS S.R.L.

Ce cifră de afaceri are TIMECHAIN BARNS S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 263.110 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost 196.943 lei.
TIMECHAIN BARNS S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus TIMECHAIN BARNS S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are TIMECHAIN BARNS S.R.L.?
1 salariat, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are TIMECHAIN BARNS S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 9.398 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are TIMECHAIN BARNS S.R.L.?
100 din 100, clasa A (risc foarte scăzut), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
TIMECHAIN BARNS S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are TIMECHAIN BARNS S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 6210 — Activități de realizare a softului la comandă (software orientat client).

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .