ELECTROHARMONY D&M S.R.L.

Activă

4719 Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produsennealimentare

ELECTROHARMONY D&M S.R.L. (CUI 49861437) este o societate comercială cu răspundere limitată activă, cu sediul în Orş. Ineu, ARAD, înregistrată la 29 martie 2024, cu activitatea principală „comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produsennealimentare” (CAEN 4719).

A depus 2 situații financiare la Ministerul Finanțelor, între 2024 și 2025. Din ultimul bilanț, pe 2025: cifră de afaceri 1.006.402 lei, pierdere netă de 15.613 lei, datorii de 173.973 lei, capitaluri proprii de 33.821 lei, 2 salariați.

Scorul de risc calculat din situațiile financiare este 44 din 100, clasa D — risc ridicat. Se calculează numai din bilanțurile depuse și nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță sau insolvența.

44

Scor de risc · clasa D

Risc ridicat

44 din 100, calculat numai din bilanțul pe 2025: cât de solid stă firma pe cifrele ei — capital, lichiditate, profit, îndatorare. Nu e o probabilitate de insolvență.

35506580
EDCBA
  • Anul analizat s-a încheiat cu pierdere.
Profitabilitate
-1.55%
Îndatorare
83.72%

Calculat din puține exerciții financiare — ia-l ca orientare, nu ca verdict.

Scorul se calculează din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor — solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor, cu ponderi fixe. Nu cuprinde datoriile la buget, dosarele din instanță și nimic din ce s-a întâmplat după data bilanțului. Vezi toți cei șase factori · Cum se calculează scorul

Cifra de afaceri

1.006.402lei

Venituri totale

1.006.407lei

Rezultat net

-15.613lei

Datorii

173.973lei

Capitaluri proprii

33.821lei

Capital de lucru

28.027lei

Salariați

2

Cifră de afaceri pe salariat

503.201lei

Identitate și situație fiscală

ANAF, Registrul comerțului

În registrul comerțului

Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Tip entitate
SRL
Stare
Activă
Nr. registrul comerțului
J2/530/2024
Nr. registrul comerțului, forma nouă
J02/530/2024
Data înregistrării
29 martie 2024

Activitate și sediu

Activitate principală
4719 — Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produsennealimentare
Sediu social
JUD. ARAD, ORŞ. INEU, STR. ARGEŞULUI, NR.7, AP.1

Situație fiscală

TVA, TVA la încasare, inactivitatea fiscală și e-Factura sunt în raportul complet.

Date de contact și reprezentanți

Declarații fiscale, registru, surse publice

Telefoane, emailuri, site și reprezentanții legali

Situații financiare

Ministerul Finanțelor

Evoluția firmei

2024–2025, în lei

Cifra de afaceri și profitul

Salariați

Cifra de afaceri, față de 2024
-4,9%
Profitul, față de anul trecut
-131,7%
Creștere anuală compusă
-4,9%

Cifra de afaceri

Venitul din activitatea de bază.

Profitul sau pierderea

Rezultatul net al exercițiului.

Active totale

Imobilizate plus circulante.

Datorii

Tot ce datorează firma, pe termen scurt și lung.

Capitaluri proprii

Ce rămâne acționarilor după datorii.

Salariați

Numărul mediu din cursul anului.

Cifra de afaceri pe salariat

Cât produce, în medie, un angajat.

Risc, 2025

44clasa D

Risc ridicat

Ce l-a dat

  • Solvabilitate16.28%

    Capitalurile proprii acoperă o parte mică din active.

  • Lichiditate1.16 x

    Datoriile sunt acoperite, cu rezervă mică.

  • Profitabilitate-1.55%

    Anul s-a încheiat cu pierdere.

  • Îndatorare83.72%

    Peste 80% din active sunt finanțate din datorii.

  • Tendință-4.9%

    Cifra de afaceri a scăzut ușor.

  • Istoricul rezultatelor1 ani

    Un an cu pierdere în perioada analizată.

Evoluția scorului

2024–2025, exercițiu cu exercițiu
035506580100EDCBA4420242025

Apasă un an ca să-i vezi cifrele — se schimbă și rubrica de risc de mai sus, și foaia de bilanț de mai jos.

2 exerciții depuse, 2024–2025 · Societate comercială

Activ

I1Active imobilizate5.794lei
I2Active circulante202.000lei
I3Stocuri177.548lei
I4Creanțe4.047lei
I5Casa și conturi la bănci20.405lei
I6Cheltuieli în avans0lei

Pasiv

I7Datorii173.973lei
I8Venituri în avans0lei
I9Provizioane0lei
I10Capitaluri33.821lei
I11Capital subscris vărsat200lei

Contul de profit și pierdere

I13Cifra de afaceri netă1.006.402lei
I14Venituri totale1.006.407lei
I15Cheltuieli totale1.020.256lei
I16Profit brut0lei
I18Profit net0lei
I19Pierdere netă15.613lei
I20Număr mediu de salariați2

Indicatori · 2025

Marjă netă-1,55%
Marjă brută-1,38%
Rentabilitatea capitalurilor-46,16%
Rentabilitatea activelor-7,51%
Grad de îndatorare83,72%
Lichiditate curentă1,16
Cifră de afaceri pe salariat503.201lei
Fond de rulment28.027lei

Cifra de afaceri în timp

20242025
Creștere în ultimul an
-4,9%
Creștere anuală compusă
-4,9%

Acționari și asociați

Citite cu AI din actele firmei

Cine deține firma, cu procentele

Datorii la bugetul de stat

ANAF, listele de restanțe

Restanțele publicate de ANAF, pe bugete și cu istoric

Achiziții publice

SICAP

Contractele publice, cu clienții și valorile lor

Licențe și autorizații

ARR, ANRE

Licențele ARR și autorizațiile ANRE, cu valabilitatea lor

Activități CAEN autorizate

Registrul comerțului

Toate activitățile autorizate, nu doar cea principală

Dosare în instanță

Portalul instanțelor de judecată

Dosarele în care figurează firma, cu calitatea ei

Buletinul Procedurilor de Insolvență

BPI · titlurile, textul actelor și citirile din ele

Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență

Creditorii din insolvență

BPI · tabelele publicate de administratorul judiciar

Cine are de luat bani de la firmă și cât

Monitorul Oficial

Monitorul Oficial, Partea a IV-a și a VII-a

Actele publicate în Monitorul Oficial

Firme din același domeniu

Secțiunea G · Comerț cu ridicata și cu amănuntul

4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

Cele mai nou înregistrate în județul Arad

Întrebări despre ELECTROHARMONY D&M S.R.L.

Ce cifră de afaceri are ELECTROHARMONY D&M S.R.L.?
În ultimul bilanț depus, pe 2025, cifra de afaceri a fost 1.006.402 lei. Rezultatul net al aceluiași an a fost -15.613 lei.
ELECTROHARMONY D&M S.R.L. mai este activă?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. E starea publicată la ultima sincronizare cu sursele.
Câte bilanțuri a depus ELECTROHARMONY D&M S.R.L.?
2 bilanțuri, din 2024 până în 2025.
Câți angajați are ELECTROHARMONY D&M S.R.L.?
2 salariați, conform ultimului bilanț depus, pe 2025.
Ce datorii are ELECTROHARMONY D&M S.R.L.?
În bilanțul pe 2025, firma raportează datorii totale de 173.973 lei. Sunt datoriile din bilanț, nu restanțele la bugetul de stat, care se publică separat de ANAF.
Ce scor de risc are ELECTROHARMONY D&M S.R.L.?
44 din 100, clasa D (risc ridicat), calculat din solvabilitate, lichiditate, profitabilitate, îndatorare, tendință și istoricul rezultatelor.
ELECTROHARMONY D&M S.R.L. este în insolvență?
În registrul comerțului, firma figurează ca activă. Publicațiile din Buletinul Procedurilor de Insolvență, dacă există, sunt listate mai jos.
Ce cod CAEN are ELECTROHARMONY D&M S.R.L.?
Activitatea principală este CAEN 4719 — Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produsennealimentare.

Datele provin din surse publice oficiale — Ministerul Finanțelor, ANAF, Registrul comerțului, ARR, ANRE, SICAP, BPI și Monitorul Oficial — și sunt prezentate așa cum au fost publicate. Aceleași date sunt disponibile și prin API. Reprezinți firma? .